Hrubieszowianin jurorem „Bitwy na głosy”

Hrubieszowianin Bartek Caboń otrzymał od firmy Mastiff Polska, producenta programu „Bitwa na głosy”, propozycję zostania jurorem w kolejnej edycji show.

Reklamy

Przypomnijmy, że Bartek jest trenerem wokalnym Speech Level Singing w firmie Voice and More (w Hrubieszowie SLS ze wspaniałymi rezultatami uczy trener Adam Szabat).

– Mogę to już oficjalnie ogłosić i potwierdzić! – informuje Bartek. – Tak, dostałem propozycję zostania jurorem w Bitwie na Głosy. Zdjęcia próbne, rozmowy, symulacje programu, doskonała przygoda i super ciekawe doświadczenie. Bardzo dziękuję Mastiff Polska za to wyróżnienie i możliwość trochę innego, bardziej merytorycznego spojrzenia na temat talent show z mojej strony. Zainteresowanie producentów programu tym, co robię, jest bardzo miłym zaskoczeniem i nigdy nie myślałem, że moja praca może wejść na taki tor. „Polityka” jednak znów wzięła górę i z tego co wiem, jurorowanie w tej edycji pójdzie jeszcze starym, celebryckim torem i tonem nieco niższym. Wciąż budujemy świadomość śpiewu w Polsce, ale jeszcze nie od tej strony – schodami, nie windą 🙂


Na zdjęciu: Bartek Cabon z lewej strony.