Hrubieszowianka Farmaceutą Roku [ZDJĘCIA]

Greta Jasina z Hrubieszowa została Najlepszym Farmaceutą Roku Województwa Lubelskiego oraz drugim Najlepszym Farmaceutą Roku w Polsce, w plebiscycie Hipokrates 2022.

Reklamy

Hipokrates 2022 to prestiżowy plebiscyt medyczny, organizowany przez grupę Polska Press, w tym Kurier Lubelski, w którym pacjenci nominowali i głosowali na najbardziej zasłużonych według nich medyków.

Gala regionalna województwa lubelskiego Hipokrates 2022 odbyła się w czwartek, 17 listopada, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wydarzenie patronatem honorowym objęli: wojewoda lubelski Lech Sprawka, marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Lublinie.

Reklamy

­

Patronem ogólnopolskiej gali było Ministerstwo Zdrowia, a cały plebiscyt prowadzony był pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia. Partnerem gali ogólnopolskiej było PZU Zdrowie S.A., a partnerem głównym całego plebiscytu była marka APTEO. Gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 2 grudnia 2022. Nagrodę w plebiscycie ogólnopolskim wręczył Minister Zdrowia Adam Niedzielski.

Gratulujemy!


­

info i fot. nadesłane


Zobacz też:

Hrubieszowianka „Diamentową Kobietą Zamościa” (WIDEO)

Hrubieszowianka „Diamentową Kobietą Zamościa” (WIDEO)


Zerknij na Instagram →