Hrubieszowianka redaktorem naczelnym magazynu Shape

Ukazał się wrześniowy, wyjątkowy magazyn na polskim rynku wydawniczym pod nazwą Shape, którego od niedawna redaktorem naczelnym jest pochodząca z Hrubieszowa i znakomita była lekkoatletka, mama uroczej parki, Edyta Litwiniuk z domu Grzyb, córka Barbary i Wiesława.

Reklamy

 

Magazyn w zasadzie jest przeznaczony dla Pań i zawiera kompendium wiedzy na temat zdrowego stylu życia, ale panowie, chcecie podziwiać zgrabne panie i też zadbać o swoją sylwetkę, to zachęcam, przecież nie możesz być gorszy! W numerze jest również wywiad z Ewą Swobodą i naczelną. Jednym z ekspertów jest Anna Lewandowska.

 

Tak pisze na facebooku red. naczelna E. Litwiniuk

Nie przypuszczałam, że kiedyś będę trzymała w ręku magazyn, którego jestem tak ogromną częścią. Czasopismo, na które miałam tak duży wpływ. Dziękuję za to, co mnie spotkało. Wczytuję się w każde słowo i wierzę, że sprostam Waszym wymaganiom. Dziękuję mojemu Wojtusiowi i Córeczkom, mojej Rodzince, mojemu wydawnictwu Marquard Media Polska, mojej redakcji, moim wszystkim gwiazdom i ekspertom

SHAPE akceptuje Polki takimi, jakie są. Chcemy Was przekonać, byście lubiły się bardziej i były z siebie dumne. Nieważne, jaki nosisz rozmiar. Najważniejsze, żebyś dobrze czuła się we własnej skórze. Razem z Wami chcemy przekonać inne kobiety, że zdrowy styl życia, to nie dieta czy głodówka, ale racjonalne wybory żywieniowe. Że ruch to nie wyczyn, tylko codzienność, nie przymus, a inwestycja w zdrowie.

Jestem Shape mówi Osoba, która zna swoją wartość. Nie musi mieć rozmiaru 0, może mieć rozstępy, cellulit, a nawet zadyszkę. Jeżeli zgadzasz się z tym podejściem, weź udział w naszej akcji. Publikuj na FB i IG zdjęcia ze swoich treningów i posiłków z hashtagami.

Jestem Shape. Co miesiąc w naszych mediach społecznościowych będziemy prezentować jedną z Was – tę, która najbardziej nas przekonała, że rzetelnie i konsekwentnie nad sobą pracuje. Że jest najbardziej SHAPE. Na najlepsze uczestniczki czekają nagrody, a także sesja zdjęciowa, którą opublikujemy na naszych łamach i na Shape.pl. Finał akcji 21 marca 2017 r.

 

***

 

Edyta Litwiniuk – Grzyb

 

Absolwentka, uprawnienia…

 

SP nr 3 i ZS 3 LO w Hrubieszowie,

Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie,

Studia Podyplomowe „Dietetyka i planowanie żywienia”,

Trener II klasy lekkoatletyki

Trener personalny

Absolwentka Enter to Strongfirst Kettlebell metodą Hardstyle sygnowaną przez Pavla Tsatsoulina

Instruktor fitness: aerobic

Instruktor fitness: ćwiczenia siłowe – kulturystyka

Instruktor kajakarstwa

Uprawnienia opiekuna i wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży

Studia Doktoranckie w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – (wszczęty przewód doktorski – praca doktorska dotyczy obciążeń treningowych)

i inne

 

Inne

 

Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski juniorów, młodzieżowców i seniorów w biegach sprinterskich

Zawodniczka kadry narodowej w biegu na 400 m

3 – krotna Laureatka Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe

Autorka Pregnicious Program Edyta Litwiniuk (program dla kobiet w ciąży, współpraca z Instytutem Matki i Dziecka)

Działalność w Studenckim Kole Naukowym Teorii Treningu przy Zakładzie Teorii Sportu w Akademii Wychowania Fizycznego

Uczestnik – prelegent na konferencjach naukowych

Przedstawiciel Doktorantów w Radzie Wydziału Wychowania Fizycznego i członek Komisji Stypendialnej w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

Przedstawiciel Doktorantów w Radzie Wydziału Wychowania Fizycznego i członek Komisji Stypendialnej w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

Doradca żywieniowy sportowców m.in. Sebastiana Karasia

Ekspert stacji telewizyjnych m.in. TVN „Rozmowy w Toku”, TVN 24 „Wstajesz i wiesz”, magazyn „Polska i Świat”, TVN Meteo Active „Strefa Trenera”, „Studio Active”

Ostatnio rywalizowała w triathlonie.

 

Autorka bloga:

www.edytalitwiniuk.pl

 

Strona internetowa:

www.shape.pl

– jak poprawić i kształtować sylwetkę, urodę, zdrowo żyć, poprawiać się, być w formie….

 


Opracował – mak
Przeczytaj także:

Rozmowa z Edytą Litwiniuk-Grzyb, o karierze sportowej, nauce, rodzinie i pracy codziennej