Hrubieszowianki! Zgłaszajcie się do konkursu Miss Skafandra

Hej dziewczyny! Rozpoczynamy poszukiwania nowej gwiazdy, a zatem rusza druga edycja konkursu Miss Skafandra. Trzy, dwa, jeden, start! 🙂

Reklamy

 

Jesteś uczennicą szkoły ponadgimnazjalnej z powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego, lubaczowskiego bądź tomaszowskiego? Masz dużo lajków pod swoimi fotkami na FB? Masz wielu followersów na instagramie? Albo po prostu często słyszałaś, że jesteś ładna? Albo sama o tym wiesz, ale z zazdrości nikt Ci o tym nie powiedział? Śmiało zgłoś się do naszego konkursu!

Dlaczego warto wziąć udział w naszej zabawie? Po pierwsze dlatego, że każda dziewczyna, która wystartuje w konkursie otrzyma od nas kupon z rabatem 20% na dowolny zabieg kosmetyczny w Studio Urody Marta Płońska w Zamościu.

Po drugie, planujemy sowicie nagrodzić aż trzy laureatki – Miss oraz dwie Wicemiss. Jedną z nagród głównych jest profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykona (uwaga! uwaga!) Słodko-Gorzko! O sesji wykonanej przez to prestiżowe studio fotograficzne marzy niejedna młoda dama. „Skafander” może pomóc Ci je spełnić! 

Zdjęcia z sesji posłużą do wykonania specjalnych kalendarzy na rok 2016, które ufunduje Drukarnia Triada w Zamościu. Ponadto wśród nagród mamy dla Was bony na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie oraz fotoprezenty i usługi drukarskie.

Sponsorami tych nagród są zamojskie firmy – Salon kosmetyczny Greta, Studio Urody Marta Płońska, Studio Urody i Wizażu Beauty Face, Studio Fryzur Izabela oraz Firma Urban Concept. Nagrody niespodzianki sprezentuje także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Co ważne, liczba nagród może jeszcze ulec zwiększeniu w trakcie trwania konkursu, o czym będziemy na bieżąco informować.

 

Dziewczyny, które chcą wziąć udział w konkursie, są proszone o przesłanie na redakcyjnego maila skafander.info@gmail.com swojego zdjęcia wraz z następującymi informacjami:

– imię i nazwisko

– szkoła

– kilka słów o sobie / zainteresowania / marzenia

 

Sylwetki kandydatek będą prezentowane w kolejnych numerach gazety oraz na Facebooku. To czytelnicy „Skafandra” będą jurorami konkursu i to oni zdecydują, która dziewczyna ma w sobie najwięcej uroku i zasługuje na zaszczytny tytuł naszej Miss. Głosy na kandydatki będzie można oddawać na stronie: www.skafander.info. Tam też znajdziecie regulamin konkursu.

Dziewczyny w każdej chwili będą mogły dołączyć do konkursu, ale warto zdecydować się szybko, bo głosowanie rozpocznie się już w piątek 13 marca (dla kogoś szczęśliwy J) o godz. 8.00 i potrwa do 30 kwietnia, do godz. 20.00.

Raz jeszcze zachęcamy gorąco wszystkie dziewczyny do konkursu i życzymy powodzenia. Może to Ty jesteś naszą Miss? Miss młodzieżowej gazety „Skafander”!

 

Redakcja gazety „Skafander”

Miss Skafandra 2014 – Ewa Cisło – fot. Marek Ćwik.

 

Link do regulaminu konkursu:

http://www.gg.pl/dysk/UP_9oTgghQqrUf_9oTggmTg/Regulamin%20konkursu%20Miss%20Skafandra%202015.pdf