Hrubieszowscy brydżyści w Grand Prix

Terenowy Związek Brydża Sportowego w Zamościu prowadzi klasyfikację w ramach Grand Prix. W bieżącym roku rozegrano już 5 turniejów z 16-tu. Z hrubieszowskich zawodników w pierwszej dziesiątce mieści się trzech, najwyżej Marcin Pachniewski.

Reklamy

***

W tej chwili po rozegraniu 5 – ciu z 16 – tu zaplanowanych turniejów z hrubieszowskich brydżystów w klasyfikacji możemy znaleźć:

5 – te miejsce Marcin Pachniewski
7. Wojciech Sołtysiak
8. Jerzy Pachniewski
14. Piotr Pachniewski
34. Kazimierz Młodzianowski
35. Jacek Patkowski
48. Jan Zając
53. Roman Gałecki
66. Jan Zając
67. Tadeusz Adamkiewicz
69. Zygmunt Lipski
70. Ryszard Wołoszyn
74. Przemysław Dudek
75. Bartek Juszczak

Marcin Pachniewski:

„Są to rozgrywki o charakterze otwartym (więc nie tylko startują brydżyści z zamojszczyzny, a każdy może wystartować w turniejach i oczywiście być sklasyfikowany) i odbywają się one w różnych miastach tj.: Zamość, Chełm, Hrubieszów, Tomaszów, Włodawa, czasem do cyklu dołączają – Zwierzyniec, Skierbieszów, Szczebrzeszyn. Dotychczas startowaliśmy w 4 – ch z 5 – ciu turniejów”.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Marcin Pachniewski (przodem w białej koszuli) i Wojciech Sołtysiak (tyłem) grają przeciwko parze 2-ch Arcymistrzów – Stanisławowi Gołębiowskiemu w parze z Mariuszem Kwiecińskim, to pierwszoligowi zawodnicy z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem.