Hrubieszowscy medycy dziękują dzieciom

Dziś na pocztę e-mail hrubieszowskiego szpitala przyszła bardzo miła wiadomość – dzieci narysowały kartki dla pracowników Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2020, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kolonii wraz z Panią Eweliną Kapica – Polichą, włączyli się w ogólnopolską akcję Kartka dla Medyka, w czasie której wykonali kartki z życzeniami i podziękowaniami dla wszystkich lekarzy, pielęgniarek i całej służby zdrowia, za codzienny trud ich pracy.

Dzieci wykonując kartki włożyły w to całe swoje serca. Do kartek dołączone były przepiękne życzenia:

„Z okazji dzisiejszego Święta chcielibyśmy złożyć wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pozostałym pracownikom  służby zdrowia, wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących, to nieodłączne wartości Waszej pracy. Życzymy satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotykacie na swojej drodze.”

Dziękujemy serdecznie zarówno naszym Małym Przyjaciołom, jak i ich Nauczycielom za wniesienie radości w nasze serca.

Chcemy się pochwalić wystawą części przepięknych prac, które otrzymaliśmy. Wszystkie zostały przekazane do poszczególnych komórek organizacyjnych szpitala.

 

Informacja i fot.: SP ZOZ w Hrubieszowie

 


 

Zobacz też:

POWIAT – Szyją fartuchy dla hrubieszowskiego szpitala

POWIAT – Grupa Werbkowice i Okolice szyje maseczki