Hrubieszowscy policjanci pomagają (ZDJĘCIA)

Pomagamy wszyscy w służbie i poza nią ludziom, którzy teraz jak nigdy dotąd potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Hrubieszowskich policjantów w pracy na granicy w Dołhobyczowie i w Zosinie wspierają policjanci z Bydgoszczy, Gdańska, Szczecina, Katowic, Gorzowa Wielkopolskiego i Lublina.

Reklamy

Angażujemy się wszyscy – my jako policjanci oraz wielu ludzi dobrej woli, którzy bezinteresownie śpieszą z pomocą ludziom, którzy teraz bardzo tego potrzebują. Czasem potrzebne są produkty pierwszej potrzeby, a czasami wystarczy dobre słowo i wsparcie, że jesteśmy razem.

Mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego oraz wielu ludzi przybywających z całej Polski organizują pomoc dla ciągle napływających do naszego kraju obywateli Ukrainy, którzy uciekają przed wojną. Niejednokrotnie tylko w tym co mają na sobie, tak jak zastały ich syreny alarmowe dające sygnał do natychmiastowej ucieczki.

Reklamy

Hrubieszowskich policjantów wspierają funkcjonariusze z Bydgoszczy, Gdańska, Szczecina, Katowic, Gorzowa Wielkopolskiego i Lublina na granicy w Zosinie i Dołhobyczowie, gdzie dbają o bezpieczeństwo i pomagają potrzebującym.

­

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

(źródło i fot. KPP Hrubieszów)


Zobacz też:

Pomoc Ukrainie – Hrubieszów i powiat hrubieszowski

Pomoc Ukrainie – Hrubieszów i powiat hrubieszowski


LubieHrubie na Instagramie