6 grudnia 2023

Hrubieszowscy strażacy na warszawskiej gali Orlen dla Strażaków – ZDJĘCIA

Hrubieszowscy strażacy uczestniczyli w gali finałowej programu grantowego „Orlen dla Strażaków”, która odbyła się w Warszawie 27 września 2021 roku.

Reklamy

W Operze Narodowej w Warszawie 27 września 2021 roku odbyła się gala finałowa programu grantowego „Orlen dla Strażaków”. W wydarzeniu udział wzięli: Premier Mateusz Morawiecki, Prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek, Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

Wsparcie finansowe otrzymało 267 jednostek w tym 11 komend miejskich i powiatowych PSP oraz 256 jednostek OSP. Z terenu powiatu hrubieszowskiego grantami obdarowano: Komendę Powiatową PSP w Hrubieszowie oraz OSP Obrowiec. Symboliczny czek na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie st. kpt. Piotra Gronowicza przekazała prezes Fundacji Orlen oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Reklamy

– Serdecznie dziękujemy PKN Orlen oraz Fundacji Orlen za  wsparcie naszej komendy co przedłoży  się na wzrost  bezpieczeństwa powiatu hrubieszowskiego – piszą na swojej stronie hrubieszowscy strażacy. – Uroczysta Gala Finałowa to z pewnością podniosłe wydarzenie i uhonorowanie NAS STRAŻAKÓW z OSP jak i PSP. Z pozyskanym nowym asortymentem ratowniczym sfinansowanym przez Fundację Orlen będziemy mogli być jeszcze skuteczniejsi.

­

(info i fot. KP PSP Hrubieszów)


Zobacz też:

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki


https://lykoland.com/