Hrubieszowscy uczniowie wyróżnieni stypendiami

20 czerwca 2018 r. w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów jednorazowych dla uczniów hrubieszowskich szkół. Stypendia zostały przyznane za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu w roku szkolnym 2017/2018.

Reklamy

 

Stypendia wręczyli Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Świstowska, która, ufundowała dodatkowo stypendium indywidualne. Stypendium przyznano dla Karola Derlaka ze Szkoły Podstawowej Nr 3.

Wyróżnienie w postaci stypendiów o łącznej kwocie 15 000 zł otrzymało 50 uczniów. Ich wysokość była uzależniona od skali osiągnięć stypendystów. Na zakończenie uroczystości wszyscy otrzymali słodki poczęstunek w postaci lodów.

 

Stypendyści 2018 r.:

  1. Patryk Bajer – Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”  – sport.
  2. Matylda Bień – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie – sport.
  3. Oliwia Błaszczuk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  4. Natalia Bobrowska – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  5. Wiktoria Boniecka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauka.
  6. Konrad Burdzy – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  7. Hubert Chachler – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  8. Bartłomiej Chachler – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  9. Karolina Czajka – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  10. Jakub Dziewiczkiewicz –  Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  11. Patryk Fijołek – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  12. Kamil Frankiewicz – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  13. Karolina Gajewska – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  14. Albert Gardyński – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  15. Natalia Górniak – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  16. Julia Janiak – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  17. Michał Jóźwiak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  18. Diana Jóźwiak – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  19. Kacper Kaczmarek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – sport.
  20. Adriana Kasprowicz – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  21. Kacper Kaspruk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  22. Przemysław Kasztelan – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  23. Jakub Korol – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – sport.
  24. Michał Kościuk – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  25. Klaudia Kowalczuk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  26. Barbara Kusiak – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – nauka.
  27. Kinga Kwiatkowska – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  28. Wiktoria Litwin – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  29. Konrad Litwin-  Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  30. Kamila Łopocka – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  31. Mateusz Mięczak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – sport.
  32. Anna Najczuk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sztuka.
  33. Karolina Niemczyk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  34. Karolina Niemczyk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  35. Michał Puchala – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  36. Klaudia Rot – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  37. Łucja Skorupa – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  38. Dominik Skwarek – Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” – sport.
  39. Jakub Smusz – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – sport.
  40. Mateusz Staszczuk – Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów – sport.
  41. Matylda Ślażyńska – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – nauka.
  42. Bartłomiej Tomaszczuk – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  43. Aleksandra Trześniowska – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  44. Tomasz Turek – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – nauka.
  45. Karolina Waś – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – sport.
  46. Aleksandra Wesołek – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – nauka.
  47. Jakub Wezgraj – Szkoła Podstawowa Nr 1 Hrubieszowie – sport.
  48. Piotr Wielosz – Hałasa – Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” – sport.
  49. Jakub Woś – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – nauka.
  50. Patryk Zdunek – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – nauka.

 

źródło: UM Hrubieszów

fot. lubiehrubie.pl