Hrubieszowska Fundacja Czasoprzestrzeń do przyjaciół, sympatyków, znajomych – pomagaj, buduj porządkując!

Zapewne wiecie, że od 3 lat realizujemy marzenia przez działania Fundacji Czasoprzestrzeń. Jesteśmy i działamy dla dzieci i młodzieży, pracując na terenie Hrubieszowa i okolic. Część z Was na pewno widziała te działania, część być może jeszcze nie.

Reklamy

 

Ostatnio, w związku z ograniczeniami, borykamy się z trudnościami finansowymi. Niestety, nasze możliwości pozyskiwania funduszy są dość ograniczone. Postanowiliśmy więc poprosić Was o pomoc.

Mając świadomość trudnej sytuacji każdego, chcemy Wam zaproponować byście „uwolnili” swoją przestrzeń w szafach, schowkach i na półkach i oddali na naszą rzecz swoje niepotrzebne ubrania, buty, torebki.

W ramach akcji www.ubraniadooddania.pl zamienią się one w złotówki – które my wykorzystamy, realizując nasze cele statutowe czyli nasze działania. 1 kg oddanych, niepotrzebnych Wam ubrań, to 1 złotówka pomocy, która przełoży się na nasze działania.

Więc, jeżeli chcesz wyszukaj (na stronie www.ubraniadooddania.pl) Fundacja Czasoprzestrzeń oraz naszą kampanię „Porządkuję – Buduję – Czasoprzestrzeń” kliknij pomagam a potem pełnij formularz zgłoszeniowy i oddaj kurierowi spakowane niepotrzebne. Zyskujesz miejsce na nowe i świadomość że pomagasz i dzięki Tobie możemy realizować marzenia.

Dla ułatwienia można także kliknąć w link https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/707

Jak zauważycie, udało się nam zebrać część kwoty. A więc może i Ty wesprzesz nasze działania.

Jeżeli nie chcesz podawać swoich danych do systemu i wygodniej będzie Ci oddać nam niepotrzebne rzeczy – skontaktuj się z nami – czasoprzestrzen@wolit.pl, tel. 501 020 094, a my zrobimy resztę.

 

Wolontariusze Fundacji Czasoprzestrzeń