Hrubieszowska młodzież zbiera pieniądze na wyjazd. Każdy może pomóc!

pOBUDZENI to nieformalna grupa młodzieży działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej od października 2015 roku. Grupa od początku stawia na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji i sprawdzanie się w sytuacjach społecznych.

Reklamy

 

Obecnie ma za sobą kilka udanych akcji m.in. „Uśmiechową”, plakatowanie miasta tekstami Loesje, kilkakrotne warsztaty kreatywnego pisania i redakcji tekstów Loesje oraz debatę oksfordzką o tezie: „Młodzież jest w stanie pogodzić naukę i działania społeczne bez straty dla siebie”.

Obecnie przed młodymi otwierają się nowe możliwości.  Otrzymali zaproszenie do udziału w 3 dniowej wizycie studyjnej. Warszawska młodzież i Stowarzyszenia Moja Białołęka bardzo chcą gościć u siebie grupę z Hrubieszowa.

Jest to niepowtarzalna szansa rozwojowa, dzięki której młodzi hrubieszowianiebędą mogli bez kompleksów skonfrontować się z warszawską młodzieżą, czerpać od niej, wspólnie uczyć się współpracy, kreatywności, zaangażowania.

Uczestnicy grupy są silni, zdeterminowani, zorganizowani, sami potrafią zaplanować i zrealizować wiele…Teraz tylko potrzebują pomocy w sfinansowaniu realizacji ich marzenia. 

pOBUDZENI zbierają pieniądze na wyjazd, który kosztuje ponad 6 tysięcy złotych! Można ich wspierać za pomocą zbiórki internetowej. Jeśli chcesz wspomóc rozwój młodych wpłać nawet najmniejszą kwotę. Pamiętajmy, że każdy grosz ma znaczenie!

 

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/4sudd9