Hrubieszowska Policja pobiła

W hali sportowej w Werbkowicach rozegrano Międzynarodowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie w piłce nożnej. Drużyna z Hrubieszowa „pobiła” w tej rywalizacji sportowej wszystkich rywali.

Reklamy

Za nimi uplasowali się: policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, milicjanci z Włodzimierza Wołyńskiego oraz z Sokala i Nowowołyńska (te trzy ostatnie zespoły to z Ukrainy). W turnieju grał każdy z każdym, z drużyną lubelską nasi policjanci zremisowali 0:0, o pierwszym miejscu zadecydowała lepsza różnica bramek, ponieważ ilość zdobytych punktów obu drużyn wynosiła 8. Rewanż odbędzie się latem na Ukrainie.

Hrubieszowska drużyna policjantów wystąpiła w składzie: bramkarz – Andrzej Gis, Wiesław Micek, Piotr Paszuk, Paweł Knysz – kapitan drużyny, Jarosław Jasina, Adam Orchowski, Piotr Stadnicki, Jerzy Jakubiak, Ryszard Ciężki, Marek Malinowski, Mirosław Golec. Organizatorem imprezy był Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie nadkomisarz Krzysztof Bartosiewicz.

Opracował – mak

zobacz zdjęcia >>