Hrubieszowska Trójka na Zielonej Szkole w Bułgarii [ZDJĘCIA, WIDEO]

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w dniach 8 – 17 czerwca 2022 mieli możliwość uczestniczenia w wyjeździe do Bułgarii w ramach “Zielonej Szkoły”.

Reklamy

Po przyjeździe do “Słonecznego Brzegu” zakwaterowaliśmy się w hotelu Kokiche. Po krótkim odpoczynku, rozpoczęliśmy pieszą wędrówkę w kierunku mola znajdującego się nad Morzem Czarnym. Po zaznajomieniu z terenem i charakterystycznymi punktami powróciliśmy do hotelu na kolację.

W kolejnych dniach wyjazdu, dzieci uczestniczyły w plażowaniu i kąpieli w morzu, miały możliwość korzystać hotelowego basenu. Młodzież uczestniczyła w licznych zabawach i grach, takich jak podchody terenowe z wyszukiwaniem charakterystycznych punktów, przy których musieli wykonać sobie zdjęcie. Mieliśmy także do dyspozycji boiska typu “orlik”, na których odbywała się nasza rywalizacja sportowa oraz nauka tańca “Belgijka”.

Reklamy

W ramach integracji zorganizowana została dyskoteka przy basenie tzw. “Poll Party”. Uczestnicy żywiołowo i entuzjastycznie reagowali na hity prezentowane przez DJ Szymka.

W wolnych chwilach mieliśmy możliwość zakupu pamiątek związanych ze Słonecznym Brzegiem, jak i Nesebyrem, gdzie udaliśmy się na pieszą wycieczkę brzegiem Morza Czarnego.

Po licznych atrakcjach przyszedł ostatni dzień, który miło spędziliśmy w parku rozrywki Action AquaPark. Po pobycie w AquaParku zapakowaliśmy bagaże i udaliśmy się w drogę powrotną do stęsknionych rodziców.

­


­

(info i fot. SP nr 3 / KW)


Zobacz też:

Laureatki z hrubieszowskiej Trójki

Laureatki z hrubieszowskiej Trójki