Hrubieszowska Wymiana Ciepła

Marzniesz? Weź sobie ubranie! Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar czy sweter na wieszaku w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Reklamy

 

Hrubieszów przyłączył się do ogólnopolskiej społecznej akcji pomocowej – WYMIANA CIEPŁA, która polega na dzieleniu się z osobami potrzebującymi ciepłymi ubraniami.

Idea akcji jest bardzo prosta: Marzniesz? Weź sobie ubranie! Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar czy sweter na wieszaku.

Wieszak, na którym można pozostawić ciepłe rzeczy, stoi przy Hrubieszowskim Domu Kultury. Każdy może  przyjść i powiesić tu ciepłe rzeczy, jemu nieprzydatne, które mogą posłużyć innym. Ważne, żeby były czyste i nie zniszczone. Potrzebujący mogą natomiast wziąć z wieszaka to, czego potrzebują.

Wieszak będzie wystawiony w dni powszednie w godz. od 8.00 do 20.00, natomiast w soboty i niedziele od 14.00 do 20.00.  Akcja potrwa do 15 marca 2020 r.

Organizatorami akcji jest Burmistrz Miasta Hrubieszowa, Hrubieszowski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie.

 

(fot. JJ, grafika, wideo: Wymiana Ciepła)