Hrubieszowski 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania kolejny maluch

Fiat 126p, wspólne gotowanie i kolacja z panią burmistrz, rejs po Huczwie – to tylko niektóe z atrakcji możliwych do wylicytowania w czasie hrubieszowskiego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklamy

 

Siema Hrubieszów! Już 12 stycznia 2020 r. odbędzie się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich zapraszamy na wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższą niedzielę. 

Kwesta uliczna tego dnia rozpocznie się już o godzinie 8:00, prowadzona przez 54 wolontariuszy ze sztabu #5255. Spotkać ich można będzie nie tylko w naszym mieście ale i w Mirczu, Uchaniach, Białopolu i Trzeszczanach.

O godzinie 13:00 łapiemy wiatr w żagle dla dziecięcej medycyny zabiegowej z Hrubieszowskimi Morsami i OSP Hrubieszów. Warto przyjść o tej godzinie w okolice boiska treningowego HOSiR, ponieważ na rzece Huczwie czekać będą niespodzianki. Jedną z nich jest „rejs” łódką ze strażakami. Do odważnych świat należy, nie może Was zabraknąć.

O godz. 15:00 zaczynamy koncert finałowy, na którym wystąpią m.in.: Teatr Piosenki Młyn, Energy Girls, Ulica 30, formacje taneczne, soliści i wielu innych wspaniałych artystów o wielkim sercu. W trakcie koncertu odbędą się licytacje gadżetów WOŚP oraz przedmiotów od darczyńców: Fiat 126p od Firmy Transway, wspólne gotowanie i kolacja z Panią Burmistrz Martą Majewską, złote i srebrne serduszka od Izabeli i Mateusza Białackich, grafika Alfreda Przybysza, meble drewniane od firmy „Schody i Podłogi Maciejczyk”, karnety na usługi i wydarzenia np.: „Kinderbal z odlotowymi animatorami HaDeKu” oraz mnóstwo innych.

12 stycznia bijemy rekord Hrubieszowa. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra z udziałem nas wszystkich.

Siema!!!

 

Hrubieszowski Sztab WOŚP