Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na komedię romantyczną pod tytułem Moja Super Eksdziewczyna.

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na komedię romantyczną pod tytułem Moja Super Eksdziewczyna.
Projekcja filmu odbędzie się w dniu 29 października 2006 r. (niedziela) o godzinie 17:00.
Cena biletu wynosi 12 zł. Sprzedaż na godzinę przed seansem.

Reklamy

Oto krótki opis filmu:
Poszukujący prawdziwej miłości Matt Sauders jest przekonany, że w końcu spotkał tę jedyną. Jenny Johndon wydaje się spełnieniem marzeń każdego mężczyzny. Jest inteligentna, piękna, czuła i także bardzo spragniona miłości. Nic dziwnego, że Matt jest nią zachwycony. Ich „pierwszy raz” wstrząsa całym domem, a kolejne miłosne zbliżenia przenoszą go wręcz w przestworza.
Zaskoczony tymi wydarzeniami Matt zaczyna podejrzewać, że z jego dziewczyną, która w dodatku jest bardzo gadatliwa, jest „coś nie tak”. Jenny wyjawia mu prawdę o sobie. Przed laty w wyniku kontaktu z meteorytem nabrała supermocy, co jest powodem jej nieustających frustracji, ponieważ nie ma temperamentu, by być supermanką. W głębi duszy marzy o cichym, zwykłym życiu u boku ukochanego. Jej dotychczasowe poszukiwania idealnego faceta kończył się katastrofą, a Matt być może przełamie tę złą passę.
Ale Matt, przerażony neurotycznymi zachowaniami Jenny, dochodzi do wniosku, że musi zakończyć ten związek. Jenny wpada w złość i pokazuje mu próbkę swych niezwykłych możliwości. Kiedy w dodatku dowiaduje się, że Matt zaczyna romansować z Hannah, nową koleżanką z pracy, postanawia pokazać im pełnię mocy, jakie posiada G-Girl – superdziewczyna.
Jedyną nadzieją dla Matta wydaje się tajemniczy Bedlam, którego Jenny zostawiła ze złamanym sercem i odtąd jego celem jest jej „zneutralizowanie” – pozbawienie mocy i sprowadzenie na ziemię.

Zapraszamy do kina!!!