Hrubieszowski szpital dziękuje!

Dyrekcja i Pracownicy SP ZOZ w Hrubieszowie wyrażają ogromną wdzięczność wszystkim wpłacającym na konto oraz przekazującym dary rzeczowe na walkę z epidemią koronawirusa.

Reklamy

 

Dyrekcja i Pracownicy SP ZOZ w Hrubieszowie wyrażają ogromną wdzięczność wszystkim wpłacającym na konto Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie oraz przekazującym dary rzeczowe na walkę z epidemią koronawirusa: osobom prywatnym, organizacjom pozarządowym, instytucjom i firmom.

Bardzo nas cieszy, że lista Darczyńców jest długa. Ze względu na ogrom obowiązków nie jesteśmy w stanie w obecnej chwili podziękować każdej Osobie indywidualnie, ale na pewno zrobimy to w późniejszym, spokojniejszym czasie. Wszelka, nawet najmniejsza pomoc realnie ułatwia funkcjonowanie szpitala oraz zwiększa bezpieczeństwo naszych Pracowników i Pacjentów.

Drodzy Mieszkańcy serdecznie prosimy o dalszą pomoc. Jesteśmy dla Was i będziemy starali się ze wszelkich sił służyć Wam pomocą.

 

Dyrekcja SP ZOZ w Hrubieszowie

 

***

 

Przypomnijmy, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie prosi o dokonywanie dobrowolnych wpłat na posiadane konto w Banku Ochrony Środowiska SA/Chełm nr rachunku:

40 1540 1144 2001 6441 9033 0001

Tytuł wpłaty: KORONAWIRUS

Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na zabezpieczenie SP ZOZ Hrubieszów w środki pierwszej potrzeby w walce z koronawirusem.

Każda wpłata pomoże w ratowaniu życia.

 

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszowski szpital prosi o wpłaty na środki pierwszej potrzeby w walce z koronawirusem

WIADOMOŚCI – Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Hrubieszowski apeluje o pomoc dla SPZOZ