Hrubieszowski sztab zaprasza na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„Pomaganie jest dziecinne proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” – pod takim hasłem 13 stycznia 2019 o godz. 17.00 odbędzie się koncert 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklamy

 

Zagrają hrubieszowskie zespoły, m.in.: Pruderia, Ulica 30, GocHa, Teatr Piosenki Młyn, duet Martyna Nosko i Agata Buta, Marysia Łyko oraz zespół wokalny Mada Bis z Wojsławic.

Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja gadżetów od Fundacji WOŚP oraz przedmiotów przekazanych przez hrubieszowskie firmy i mieszkańców.

Do wylicytowania m.in.: Fiat 126p – kolejny „maluch”, który stał się już tradycją hrubieszowskiej orkiestry. Dodatkową atrakcją będzie mini mecz hokejowy na lodowisku miejskim dla zwolenników zimowych sportów oraz slalomy łyżwiarskie.

W naszym sztabie pieniądze do puszek już od godziny 8.00 zbierać będzie 50 wolontariuszy, których będzie można spotkać nie tylko w mieście, ale również w Mirczu, Białopolu, Trzeszczanach i Uchaniach.

W tym roku działalność sztabu poszerzyliśmy o puszki stacjonarne, które zbierają już od 19 grudnia, a umiejscowione są w firmach: Bosch Service Zaprzała – Kolejowa 12a, Carmax – Rynek Sutki 31, Jubiler I.M. Białaccy – Pl. Wolności 15, Restauracja Magistrat – Podzamcze 9, Restauracja Gniecki – Kolejowa 29, Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie – 3 Maja 7 oraz Lecznica Adamus – ul. Dwernickiego 59B.

Od poniedziałku 7.01. puszki będą również w hrubieszowskich urzędach: Urząd Miasta Hrubieszów (sekretariat) – ul. mjr. H. Dobrzańskiego Hubala 1, Urząd Gminy Hrubieszów (sekretariat) – ul. B. Prusa 8, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie (sekretariat) – ul. Narutowicza 34.

Liczymy na wielkie serca i wspólne granie. Czy uda nam się pobić zeszłoroczny rekord – 33 924,24? O tym możemy przekonać się sami już 13 stycznia.

Pamiętajmy – DOBRO POWRACA.


Sztab #5255 działający przy Hrubieszowskim Domu Kultury