Hrubieszowskie Agro – Forum

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

3 grudnia w hali HOSiR odbyło się AGRO FORUM 2009, polsko-ukraińskie targi nowoczesnej wiedzy i technologii rolniczych połączone z konferencją poświęconą współpracy sektora rolnego z Polski i Ukrainy.

***

Organizatorami imprezy były: Fundacja Centrum Rozwoju Lokalnego z siedzibą w Lublinie oraz Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

AGRO-FORUM jest uwieńczeniem realizacji międzynarodowego polsko-ukraińskiego projektu pt.: „Agroszansa – programu specjalistycznych szkoleń i wizyt studyjnych dla przedstawicieli sektora rolnego obwodu wołyńskiego na Ukrainie”. Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej pomocy zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2009 roku.

AGRO-FORUM jest organizowane pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Starosty Powiatu Hrubieszowskiego.

Celem konferencji była wymiana wzajemnych doświadczeń oraz nowoczesnej wiedzy i technologii rolniczych pomiędzy producentami oraz firmami sektora rolnego z Polski i Ukrainy. Uczestnicy AGRO-FORUM prezentowali się na stoiskach z materiałami promocyjnymi, produktami, reklamami i publikacjami. Podczas Forum swoje usługi świadczyły ośrodki doradztwa rolniczego z Lubelszczyzny oraz inne firmy i instytucje zajmujące się doradztwem rolniczym oraz promocją rolnictwa. Na konferencji były obecne władze lokalne i regionalne z Polski i Ukrainy.

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009