I Garnizonowy Kiermasz Świąteczny

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniach 3 – 4 grudnia 2009 r. na terenie Jednostki Wojskowej w Hrubieszowie odbył się I Garnizonowy Kiermasz Świąteczny, który zorganizował Klub Garnizonowy we współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej z Oszczowa.

***

Podczas kiermaszu swoje wyroby rękodzielnicze mogli zaprezentować uczestnicy i instruktorzy z WTZ oraz pracownicy wojska i ich rodziny.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony kadry zawodowej miejscowej Jednostki, jak i pracowników cywilnych wojska.

Na świątecznie udekorowanych stołach można było podziwiać piękne stroiki, drewniane bogato zdobione choinki i rubaszne aniołki, niepowtarzalne renifery, kolorowe szopki oraz oryginalne kartki bożonarodzeniowe i wiele innych ozdób.

Dużym powodzeniem cieszyły się również szopki i choinki oraz zawieszki na drzewka świąteczne wykonane z makaronu oraz ozdoby z szyszek autorstwa państwa Ewy i Waldemara Orłowskich z Hrubieszowa.

Zainteresowani mogli również nabyć prezenty na Mikołaja i Gwiazdkę dla swoich najbliższych.

Uczestnicy WTZ w swoje prace wkładają wiele serca i w efekcie powstają wyjątkowe dzieła, zazwyczaj okolicznościowo rozprowadzane na specjalnych kiermaszach – opowiadali opiekunowie zaangażowani w kiermasz.

Dochód z kiermaszu został przeznaczony na fundusz osób chorych i niepełnosprawnych.

Klub Garnizonowy dziękuje osobom, które wystawiły rękodzieło artystyczne oraz tym, którzy poprzez wielką życzliwość i przyjazne słowo wsparli główną ideę organizacji w/w przedsięwzięcia.

Jednocześnie zapraszamy na Kiermasz Ozdób Świątecznych, który w dniu 20.12.2009 r. odbędzie się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie.

Tekst i zdjęcia: Klub Garnizonowy

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009