I miejsce w VI Konkursie Talentów. Nasza młodzież ma talent

W dniu 5 czerwca 2014 r. w Zamościu odbył się VI KONKURS TALENTÓW, w którym Teatrzyk RADOŚĆ ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie zajął I miejsce. Za swój dorobek artystyczny w kategorii plastycznej Mateusz Polny również zdobył I miejsce.

Reklamy

W dniu 5 czerwca 2014 r. w Internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zamościu odbył się VI KONKURS TALENTÓW. Konkurs miał charakter przeglądu, w którym możliwe było przedstawienie wszelkich form wyrazu artystycznego poczynając od piosenki, poprzez recytację, teatr, taniec, kabaret oraz zaprezentowanie dorobku plastycznego.

W tegorocznym konkursie uczestniczyli uczniowie z kilku Ośrodków: z Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja oraz Krasnystawu. Nasz Ośrodek reprezentował teatrzyk „Radość” z montażem słowno – muzycznym pt. ”Przebudzenie” oraz uczeń Mateusz Polny, który zaprezentował swoje dzieła pt. „Pajace”.

Wszystkie występy odznaczały się zróżnicowanym programem i różnym poziomem artystycznym. Ale przy każdym występie świetnie się bawiliśmy. Mogliśmy słuchać znanych i popularnych piosenek wykonanych przez uczestników, oglądać pokazy taneczne oraz dobrze się bawić podczas występu kabaretu. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami publiczności.

W przerwie uczestnicy integrowali się na scenie – wspólnie tańcząc i śpiewając. Po obradach jury, nastąpiło odczytanie wyników. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy za uczestnictwo, a następnie zostały przyznane dyplomy i nagrody główne.

Nasz Teatrzyk „RADOŚĆ” zajął I miejsce. Za swój dorobek artystyczny w kategorii plastycznej Mateusz Polny również zdobył I miejsce.

Konkurs przebiegał w miłej, radosnej atmosferze. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mile spęczony czas.

 

Zdjęcia »

 

Info i fot. PZPSW