Idealny samochód do ślubu

Przygotowania do ślubu w pełni, a Wy wciąż nie wiecie jaki transport wybrać z kościoła do sali weselnej? Poniżej znajdziecie ciekawe propozycje, nie tylko samochodów, które pomogą Wam podjąć tę trudną decyzję.

Reklamy

 

Od początku

Zanim zaczniecie przeglądanie ofert zastanówcie się czy macie już określony styl całej uroczystości oraz jaki budżet posiadacie. Warto również sprawdzić odległość i stan dróg pomiędzy miejscami, którymi chcecie jechać. Może to być nie tylko kościół i sala weselna, ale również dom panny młodej, urząd stanu cywilnego albo miejsce sesji zdjęciowej. Koniecznie obejrzyjcie również prognozę pogody, a jeśli do ślubu jeszcze daleko, zapoznacie się z danymi z poprzednich lat. Pomoże wam to przewidzieć chociażby średnią temperaturę tego dnia.

Samochód

Jeśli już przygotujecie informacje z poprzedniego akapitu zastanówcie się co najbardziej Wam się podoba. Warto zmniejszyć krąg zainteresowania do np. sportowych aut, zabytkowych klasyków, kabrioletów lub limuzyn. Wybór powinien zależeć od Waszych upodobań i stylu uroczystości. Jeżeli chcecie cofnąć się w czasie poszukajcie samochodów retro. Warszawa, Wołga, Trabant, a nawet poczciwy Fiat 126p mogą dodać charakteru ślubu stylizowanego, a oprócz przejazdu zaoferować fantastyczne tło do zdjęć. Zwróćcie uwagę na objętość sukni panny młodej. Jeżeli wybrała ona bogatą suknię na kole lepiej wybrać większą limuzynę.  Wielbicielom lat 60 i 70 -tych polecamy wybór samochodów jednoznacznie kojarzonych z tamtym okresem jak np. Cadillac, Chevrolet Impala albo Mustang. Bardziej eleganckim parom z pewnością do gustu przypadnie Aston Martin. W nim każdy poczuje się jak gwiazda starego Hollywood. Amatorom mocnych wrażeń spodoba się przejażdżka sportowymi, nowoczesnymi modelami. Obok warkotu Porsche, Ferrari lub Lamborghini nikt nie przejdzie obojętnie. Pamiętajcie jednak, że bogate ozdoby na masce nie pozwolą rozpędzić się do zawrotnych prędkości i szalona jazda w tym wypadku nie jest wskazana.

Reklamy

Coś innego

Oryginalnym parom polecamy nietuzinkowy wybór. Przecież nie musicie ograniczać się do czterech kołek. Zwolennicy ekologii pod salę weselną mogą podjechać rikszą, na rolkach albo tandemem. Natomiast jeśli chcecie poczuć się jak królewska para postawcie na karocę lub bryczkę.

Wybór jest ciężki, możliwości wiele, jednak dzięki naszym propozycją każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Pamiętajcie jednak, że oprócz wyglądu ważna jest także wygoda i funkcjonalność. Jeżeli wciąż nie możecie zdecydować się na samochód sprawdźcie więcej propozycji London escorts.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)