II Edycja Akcji Bezpieczna Kobieta

Powiat hrubieszowski

Reklamy

Każda z kobiet może paść ofiarą przestępstwa. Jak się tego ustrzec i jak obronić, gdy dojdzie do konfrontacji z bandytą? Tego będzie się można dowiedzieć podczas bezpłatnych zajęć organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Hrubieszowie i Urzędem Miasta w Hrubieszowie.

W związku z realizacją powyższego programu mającego na celu podniesienie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet oraz ich sprawności fizycznej, Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie przy współpracy z różnymi podmiotami proponuje Paniom kurs samoobrony.

Zajęcia mają na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet i podniesieni ich sprawności fizycznej oraz przekazanie im umiejętności zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, sposobów neutralizowania tych zagrożeń, a przede wszystkim praktycznej wiedzy, która może okazać się zbawienna w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

Szkolenia obejmują wykłady i zajęcia praktyczne, z zakresu psychologii, prewencji, prawa i przede wszystkim technik samoobrony. Prowadzący zajęcie z technik samoobrony instruktor krav maga, kapap i samoobrony Kamil Okal – Brązowy Pas – uczestnik wielu szkoleń z zakresu KRAV MAGA, KAPAP, BJJ, MMA, OCHRONY VIPA, STRZELECTWA BOJOWEGO itp.

Wszystkie zainteresowane kursem Panie proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji KPP w Hrubieszowie, osoba odpowiedzialna za przedsięwzięcie – podinspektor Janusz Krzyżanowski tel. 0846966263 lub 0846966250

Przewidujemy 8 spotkań dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) w okresie od 5 października 2010 r., ilość miejsc ograniczona, zapisy w dniach od 20 do 27 września 2010r. w godz. 07:30 – 15:30. W dniach 25 i 26 września zapisy pod nr tel kom. 793908277.

ZAPRASZAMY !!!