Imieniny grup w przedszkolu przy ul. Gródeckiej

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Dzieci przebrane za Ekoludki szukały sposobu na zatrzymanie jesieni. Pomysłów było wiele. Od prób przekupienia tańcem i wierszami po andrzejkowe czary mary. Jednak jesień nie dała się uprosić: „Czas mi odejść moi mili, za góry za las, wrócę do Was znów za rok, kiedy przyjdzie na mnie czas”.

***

„Święty Andrzej swym przyjściem, koniec jesieni zapowiada. Kto zaskoczy nas pomysłem, jaka będzie nasza rada, aby jesień wśród nas została”.

Pod takim hasłem odbyły się w przedszkolu przy ul. Gródeckiej obchody „Imienin grup”. Dzieci przebrane za Ekoludki szukały sposobu na zatrzymanie jesieni. Pomysłów było wiele. Od prób przekupienia tańcem i wierszami po andrzejkowe czary mary. Jednak jesień nie dała się uprosić: „Czas mi odejść moi mili, za góry za las, wrócę do Was znów za rok, kiedy przyjdzie na mnie czas”. Tymi słowami jesień pożegnała dzieci.

W nagrodę zostawiła cenne dary, z których wykonaliśmy pyszne kanapki i sałatkę. Po uroczystym pożegnaniu jesieni, przystąpiliśmy do wróżb andrzejkowych. Mieliśmy przy tym mnóstwo radości i zabawy. Dzieciom najbardziej podobało się lanie wosku i wróżenie z cukierka, jaki prezent w tym roku przyniesie św. Mikołaj.

Dziękujemy rodzicom za przybycie, pomoc i udaną zabawę.

***

info i foto
Przedszkole przy ul. Gródeckiej

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009