Indywidualne konsultacje dla lekarzy w Hrubieszowie

Indywidualne konsultacje dla lekarzy z elektronicznych zwolnień lekarskich – to propozycja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla tych medyków, którym nie pasują terminy zbiorowych szkoleń. Od lipca lekarze będą mogli wystawiać wyłącznie e-zwolnienia.

Reklamy

 

ZUS organizuje wiele szkoleń dla lekarzy w swoich jednostkach oraz w przychodniach i szpitalach. Ale nie każdemu pasuje ich termin. Dlatego w wielu placówkach ZUS w regionie medycy mogą teraz umówić się na indywidualne przeszkolenie z e-zwolnień – także w Inspektoracie ZUS w Hrubieszowie.

Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się na spotkanie. Zakład przyjmuje zgłoszenia pod numerem telefonu 84 696 20 13 (wewnętrzny: 109) lub e-mailem Iwona.Jacucha@zus.pl. Na przeszkolenie można umówić się w dni powszednie w godzinach 8.00-15.00. Hrubieszowski ZUS mieści się przy ul. 3 Maja 8a.

Podczas konsultacji lekarz będzie mógł zarejestrować się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS, w której wystawia się e-zwolnienia. Pracownik instytucji zaprezentuje, jak wypełnić i podpisać zwolnienie. Pomoże też lekarzowi w pobraniu certyfikatu ZUS, który jest bezpłatną i wygodną metodą elektronicznego podpisywania zwolnień.

 

źródło: ZUS