Indywidualne ramki do tablic rejestracyjnych – dla kogo?

Samochód to rzecz, która nie tylko jest środkiem transportu. Może być źródłem informacji dla innych, wyznacznikiem stylu jego użytkownika oraz ciekawym manifestem. Każdy detal jego wyposażenia i wyglądu jest istotny. Dlaczego warto zadbać o jego indywidualną formę w postaci ramki do tablicy rejestracyjnej? Co można na niej umieścić? Co zyskuje się mając spersonalizowaną ramkę?

Wyróżnij się na drodze – zamów indywidualną ramkę dla swojego auta

Samochód jest drugim domem. Często to prawda, gdyż spędza się w nim  wiele czasu, czuje swobodnie, przechowuje potrzebne przedmioty. Z zewnątrz również chce się mieć coś, co wyróżni i zdefiniuje charakter jego właściciela. Nie ma nic prostszego, a zarazem wyeksponowanego, jak ramki do tablic rejestracyjnych. Nawet, gdy auto jest popularnej marki i w często spotykanym kolorze, to ten niewielki detal automatycznie wyróżni je spośród reszty. W profesjonalnej firmie Unital dzięki kreatorowi projektów znajdującemu się na ich stronie internetowej można zaprojektować ramki tablic dla różnych rodzajów aut. Ramki mogą mieć różne wymiary, dowolne barwy, wzory, grafiki, itp. Praktycznie ograniczeniem staje się jedynie wyobraźnia zamawiającego (oraz oczywiście przestrzeń nadruku lub grawerunku).
Taka spersonalizowana ramka to także niebanalny prezent z okazji zakupu nowego auta, np. ramka z imieniem w ulubionym kolorze obdarowywanej osoby.

Personalizowane ramki do tablic rejestracyjnych dla firm – czy warto w nie inwestować?

Wiele aut ma na ramkach tablic rejestracyjnych reklamy innych firm, często są to warsztaty, myjnie, sprzedawcy aut czy komisy samochodowe. Każdy, kto miał styczność z autem chce, aby jego wizytówka pojawiła się w przestrzeni publicznej. Dlaczego więc reklamować innych, jak można zainwestować w promocję własnej działalności?

Każde auto to potencjalny baner reklamowy. Prowadząc działalność gospodarczą liczą się wszelkie możliwości przekazania informacji o swojej firmie.  Mimo, że powierzchnia ramki do tablic rejestracyjnych wydaje się niewielka, to ma spory potencjał. Umieszczona na samochodzie stojącym przed sygnalizacją świetlną, w korku lub na parkingu, jest widoczna i potrafi skupić uwagę innych. Dlatego tak istotne jest, co i w jakiej formie się na niej pojawi. Może to być logo firmy, jej dane adresowe, chwytliwe hasło lub kilka słów o działalności, adres strony internetowej, itd. Współczesne technologie pozwalają również na umieszczanie na ramce tablic rejestracyjnych skomplikowanych elementów graficznych w pełnej palecie barw. Wszystko zależy od wybranej metody nanoszenia projektu na ramkę:

  • druk cyfrowy,
  • sitodruk,
  • nadruk 3D,
  • grawerowanie.

Indywidualne ramki do tablic rejestracyjnych – gdzie zamówić?

W tej kwestii zdecydowanie trzeba zaufać specjalistom z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Taką firmą jest Unital, posiadająca tradycje rodzinne i ponad 60-letnim doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
Oprócz kreatora projektów ramek na ich stronie internetowej, jest możliwość zamówienia indywidualnego projektu idealnie dostosowanego do potrzeb użytkownika. Profesjonalni graficy pozostają do dyspozycji. Oprócz tablica rejestracyjna ramka pomogą zaprojektować wiele innych detali reklamowych, które świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie promocji prowadzonej działalności (breloki, nalepki 3D, tablice informacyjne, itd.).

Warto zamówić indywidualne ramki do tablic rejestracyjnych – sprawią, że ważne sprawy staną się bardziej widoczne dla innych.

­

tekst i fot. mat. partnera