Interiada w SOSW

W dniu 22 listopada 2011r. odbyło się już ostatnie spotkanie, organizowane w ramach projektu „Interiada” pod hasłem „1, 2, 3 pomyśl TY”. Zadanie zostało dofinansowane przez Gminę Miejską Hrubieszów.

Reklamy

Uczniowie trzech szkół podstawowych: SP nr 1, SP nr 2 i SOSW rozwiązywali zadania logiczno – matematyczne. Wzięli udział w quizie, zademonstrowali wszystkie swoje wykonane zadania w formie plakatu, ułożyli hasło promujące aktywny styl życia, rozwiązali krzyżówkę oraz ułożyli z rozsypanki wyrazowej hasło promujące Gminę Miejską Hrubieszów.

W trakcie realizacji zadania uczestnikom zostały wręczone słodkie upominki, którymi mogli posilić się na miejscu.

Reklamy

Spotkanie uświetnił występ zespołu tanecznego „Rytm” z SOSW. Uczestnicy mogli pobawić się przy muzyce, którą przygrywał zespół „Nokaut” również z SOSW.

Na zakończenie spotkania każda uczestnicząca w zadaniu szkoła otrzymała dyplom oraz statuetkę. Natomiast uczestnicy otrzymali opaski zwierzątek na rękę, świąteczne prezenty oraz koszulki koloru drużyny, w której występowali, z nazwą imprezy i logiem Gminy Miejskiej Hrubieszów, której serdecznie dziękujemy za otrzymane dofinansowanie, ale przede wszystkim za uśmiech dzieci, które brały udział w Interiadzie i jednogłośnie wypowiedziały się, że cykl takich imprez, to coś wspaniałego i chcieliby wziąć udział w takim przedsięwzięciu jeszcze raz.

DZIĘKUJEMY.

***

Zdjęcia »

***

Stowarzyszenie Mamy Siebie