Ja i moja rodzina – konkurs plastyczny i literacki hrubieszowskiego Caritas

Z okazji ogłoszonego Roku Rodziny 2021/22 Amoris Laetitia przez Ojca Świętego Franciszka – Parafialny Zespół Caritas działający przy Parafii św. Mikołaja w Hrubieszowie zaprasza przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu Miasta Hrubieszów do udziału w konkursie plastycznym i literackim pt. „Ja i moja rodzina”.

Reklamy

Celem konkursu jest promowanie wartości rodziny w życiu, wyrażenie własnych przeżyć i refleksji środkami literackimi oraz plastycznymi, rozwijanie inwencji twórczej dzieci i młodzieży i pokazywanie ich umiejętności na szerszym forum.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej lub literackiej, której tematem powinna być rodzina widziana oczami przedszkolaka, ucznia np. najpiękniejsze wspomnienia, chwile spędzane z rodziną, lub jaką chciałbym mieć rodzinę.

Czas trwania konkursu – od 5 maja 2021 do 5 czerwca 2021r.

Technika, format pracy – dowolny.

W konkursie przewidziane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów trzech pierwszych miejsc wg kategorii. Nagrodzone prace wykorzystane zostaną podczas akcji charytatywnej ,,Dla Ciebie” (szczegóły w późniejszym terminie).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas

Szczegóły w załącznikach:

Nr 1 – Regulamin konkursu plastycznego

Nr 2 – Regulamin konkursu literackiego

Nr 3– Zgoda rodziców, opiekunów prawnych


Zobacz też:

Akcje Caritas Hrubieszów – ZDJĘCIA

Akcje Caritas Hrubieszów – ZDJĘCIA