Jak obniżyć koszty budowy domu? Dowiedz się podczas Akademii Budowy w Lublinie. Bilety od 25 zł

Formalności budowlane, pomoc w wypełnieniu dokumentów, bezpłatne konsultacje z architektami, kosztorysantami, inżynierami, seria wykładów na temat budowy domu oraz warsztaty z murowania ścian. To wszystko podczas jednego dnia wydarzenia, jakim jest Akademia Budowy. Tym razem impreza odbędzie się już 8 września w Lublinie.

Reklamy

 

Akademia Budowy w Lublinie – największe wydarzenie dla budujących dom

Już 8 września w Lublinie odbędzie się największe wydarzenie dla budujących dom – Akademia Budowy. Konferencja ma charakter bardzo praktyczny – na program składają się bowiem nie tylko wykłady specjalistów, ale także indywidualne, kilkugodzinne konsultacje z zespołem projektowym oraz warsztaty z murowania ścian.

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 5 lat w największych miastach Polski. W Lublinie Akademia Budowy odbędzie się po raz pierwszy. Bilet wstępu na wydarzenie jest bardzo symboliczny, dzięki patronom – liderom rynku budowlanego. Koszt biletu w wersji podstawowej to zaledwie 25 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu w wersji rozszerzonej, którego zakup uprawnia do skorzystania z licznych rabatów oraz dwudaniowego obiadu. Koszt takiego biletu to 50 zł.

Reklamy

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

 

Odbierz 200 zł rabatu na wybrany projekt domu

Uczestnicy, którzy zakupią bilet w wersji rozszerzonej, czyli za kwotę 50 zł, otrzymają pakiet gwarantowanych dodatków o wartości min. 500 zł, w tym 200 zł na zakup dowolnego projektu domu. Udział w wydarzeniu uprawnia również do losowania upominków, odbioru katalogu projektów i innych dodatków.

 

Indywidualne konsultacje z architektem, kosztorysantem i innymi specjalistami

Do dyspozycji uczestników, przez cały dzień trwania wydarzenia, dostępny będzie zespół projektowy, na który składają się architekci, kosztorysanci, inżynierowie, konstruktorzy, instalatorzy, specjaliści rynku budowlanego, instalacyjnego i grzewczego oraz liderzy branży budowlanej. Każdy będzie więc miał okazję do odbycia nawet bezpłatnej, kilkugodzinnej konsultacji dotyczącej budowy domu. Specjaliści opracują kosztorys, dokonają analizy warunków zabudowy, wybranego projektu czy możliwości wprowadzania w nim zmian i ich kosztów. Doradzą, jaki najlepiej wybrać system grzewczy, jak dopasować kocioł do wymagań budynku czy też jak obniżyć koszty budowy. Organizatorzy zachęcają, aby wziąć ze sobą na konferencję wszelką dokumentację budowlaną lub projektową – dzięki temu pomoc dostępnych ekspertów będzie mogła być kompleksowa.

Podczas indywidualnych konsultacji nasz zespół projektowy będzie mógł pomóc każdemu z uczestników w takich aspektach, jak analiza zmian w projekcie, ich wycena, analiza instalacji grzewczej, opracowanie kosztorysu oraz ustalenie kosztów budowy. Skorzystanie z takiego spektrum porad to oszczędność nawet kilkuset złotych. Uczestnicy konferencji otrzymają także specjalne rabaty przydatne podczas budowy domu – mówi Mikołaj Bykowski, jeden z organizatorów wydarzenia.

 

Program Akademii Budowy w Lublinie – czego się dowiesz?

 • Jak analizować warunki zabudowy (lub miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego)?
 • Jak wybrać projekt domu, aby był dopasowany do działki?
 • Co to jest adaptacja i ile kosztują zmiany w projektach gotowych?
 • Jakie trzeba spełnić formalności podczas budowy domu?
 • Jak obniżyć koszty budowy domu o kilkadziesiąt tysięcy, bez utraty jakości?
 • Jaką wybrać technologię budowy domu i materiały?
 • Jak wykończyć dach (rodzaje dachówek, realizacje)?
 • Jak łatwo zabezpieczyć dom przed włamaniem?
 • Czy warto wybrać ceramikę do budowy ścian konstrukcyjnych?
 • Jak murować ściany metodą „na sucho” (warsztaty z instruktorem)?
 • Jak dostosować dom do wymagań prawnych zawartych w warunkach technicznych (charakterystyka energetyczna budynku, systemy grzewcze)?
 • Jakie instalacje energooszczędne warto zastosować w nowym domu?
 • Czy warto inwestować w pompę ciepła i rekuperację?

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

 

Data, miejsce i bilety na wydarzenie w Lublinie

Akademia Budowy odbędzie się 8 września (sobota) 2018 roku w Hotelu Rubikon przy ul. Frezerów 2 w Lublinie. Start wydarzenia: godzina 8.30. Zakończenie planowane jest o godzinie 16.00. Bilety w cenie 25 i 50 zł dostępne stronie wydarzenia pod adresem http://akademiabudowy.pl/lublin. Istnieje możliwość zamówienia telefonicznego.

Organizatorem wydarzenia jest firma Tooba.pl.

 

 

(tekst i fot. mat. sponsora)