27 września 2023

Jak SUV to tylko Ford

Ford projektuje samochody z myślą o zróżnicowanych potrzebach kierowców. Obecnie jednym z najpopularniejszych typów aut są SUV-y, które w ostatnim czasie zawładnęły rynkiem motoryzacyjnym. Amerykańska marka Ford doskonale zna się na kreowaniu i przewidywaniu trendów, rozbudowując ofertę SUV-ów o kolejne, perfekcyjnie zaprojektowane modele. Przyjrzyjmy się kilku wybranym modelom samochodów typu SUV z oferty amerykańskiego producenta Ford i sprawdźmy, co mają do zaoferowania.

Reklamy

Ford Kuga

SUV to rodzaj samochodu, który bardzo szybko przedarł się na rynek motoryzacyjny dzięki dynamicznemu charakterowi i przestronności. Auta z tym typem nadwozia oceniane są jako najlepsze samochody rodzinne przez wzgląd na kuszące wyposażenie i wysoką jakość wykonania.

Ford myśląc o przyszłości, zachwyca napędami hybrydowymi najnowszej generacji. W opisywanym modelu znajdziemy napęd typu Plug-in, który gwarantuje jazdę wyłącznie na napędzie elektrycznym w zasięgu do 68 km. Poza ekologicznym aspektem tego rozwiązania, kluczowa jest także oszczędność związana z wydatkami na paliwo. Ford Kuga to klasyczny SUV oferujący bogate wyposażenie i stylizację przyciągającą spojrzenia wszystkich kierowców. Samochód naszpikowany jest nowoczesnymi technologiami uprzyjemniającymi jazdę i dbającymi o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Reklamy
Ford Mustang Mach-E

Kolejna propozycja to Ford Mustang Mach-E – w pełni elektryczny samochód, który jest gotowy na długą podróż o zasięgu do nawet 610 km. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5.1 sekundy, a w wersji GT w 3.7 sekundy. Czy udało się przenieść duszę legendarnego Mustanga w nowe ciało? Jak pokazują raporty sprzedaży, odpowiedź jest jednoznacznie twierdząca. SUV ten nawiązuje do legendy motoryzacji nie tylko nieskazitelnym wyglądem, ale również osiągami i potężnym momentem obrotowym – do nawet 860 nM.

Pomimo gwarancji dynamiki jazdy, samochód ten wciąż doskonale sprawdza się jako samochód stworzony z myślą o codziennej, miejskiej jeździe. Najlepszej jakości materiały wraz z przestronnym wnętrzem, nowoczesnym designem i masą udogodnień sprawiają, że podróżowanie Mustangiem Mach-E jest prawdziwą przyjemnością.

Reklamy
Ford Kuga

Ford Kuga to propozycja auta rodzinnego, które w wielu aspektach mogłoby posłużyć za definicję idealnego auta z nadwoziem typu SUV. Samochód ten odznacza się niebywałą elegancją i ponadczasowym designem, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie. W projekcie Forda Kugi zadbano o nowoczesne technologie i prawdziwy luksus. Delikatne linie w połączeniu z przetłoczeniami i charakterystycznym przodem tworzą auto, w którym aż chce się przebywać. We wnętrzu zadbano również o wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, która przejawia się w najmniejszych detalach.

Ford stawia komfort jazdy na pierwszym miejscu, projektując przestronne i funkcjonalne wnętrza. Wyposażenie pojazdu w technologię Asystenta Parkowania zapewnia łatwość wykonywania manewrów zarówno w terenie miejskim, jak i na parkingach. Ford Kuga dostępny jest w zróżnicowanych wersjach napędowych – najnowsza z nich oferuje napęd Plug-in, który pozwala przejechać nawet do 68 km w cyklu miejskim na jednym ładowaniu.

SUV Ford w Auto-Boss

Ford proponuje swoim klientom SUV-y najnowszej generacji, które spełniają oczekiwania wymagających kierowców. Dokładne opisy wymienionych modeli znajdą Państwo na stronie: fordchorzow.autoboss.com.pl. Auto-Boss to Autoryzowany Salon i Serwis Ford świadczący usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące oferty samochodów tej marki. Sprawdź sam, co ma do zaoferowania Ford w kwestii nowoczesnych i świetnie wyposażonych SUV-ów i skorzystaj z licznych promocji dostępnych w Salonach Samochodowych Auto-Boss.

­

(tekst i fot. mat. partnera)