Jak uzyskać pożyczkę bez zdolności kredytowej?

Nieoczekiwane potrzeby finansowe zdarzają się zwykle wtedy, gdy najmniej byśmy chcieli. Co zrobić, gdy potrzebne są dodatkowe pieniądze, a bank nie chce ich pożyczyć? Gdzie zwrócić się o pożyczkę w przypadku braku zdolności kredytowej?

Reklamy

 

Pralka albo lodówka odmówiła posłuszeństwa, a w portfelu pustka? W dodatku zdolność kredytowa jest tylko wspomnieniem? Wiele osób musi zmierzyć się z takim problemem.

Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Co można zrobić, by mimo niekorzystnych okoliczności otrzymać potrzebne środki? Czy można dostać kredyt bez zdolności kredytowej? Tak, z pomocą przychodzą nowoczesne pożyczki online, a jedną z najpopularniejszych opcji na rynku jest oferta chwilówki na portalu https://ekassa.pl. Jest to popularna firma która oferuje od dawna oferuje swoje usługi na obszarze Polski.

Co to jest zdolność kredytowa?

Mówiąc wprost, to zdolność do terminowej spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych. Zanim bank udzieli pożyczki, dokonuje oceny ryzyka. Co jest brane pod uwagę przy jego określaniu?

Aktualna wysokość dochodów, historia kredytowa, obecność w rejestrach dłużniczych i gospodarczych oraz zobowiązania finansowe. Ponadto istotny jest profil klienta, na który składają się informacje takie jak, wiek klienta, liczba osób na utrzymaniu oraz zawód.

Jaki bank da kredyt bez zdolności kredytowej? Negatywna weryfikacja zdolności kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, czyli popularnym BIK-u uniemożliwia otrzymanie kredytu czy pożyczki w jakimkolwiek banku w Polsce.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku instytucji pozabankowych. Dlaczego? Ponieważ dla firm pożyczających pieniądze często i bik, a także inne bazy dłużników nie mają większego znaczenia, więc łatwiej tam dostać kredyt.

Rozwiązanie? Kredyt przez Internet!

Pożyczka bez zdolności kredytowej? To możliwe! Nawet jeśli plany, by dostać kredyt w banku spełzły na niczym. Odpowiedzią na potrzeby osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, jest pożyczka przez Internet, oferowana przez wiele działających obecnie na rynku firm pożyczkowych. To po pierwsze, doskonała alternatywa dla tych, którym bank odmówił pożyczki, ale nie tylko.

Pożyczka online stanowi dobre rozwiązanie także dla tych, którzy cenią sobie czas. Dlaczego? Ponieważ, by otrzymać środki tą drogą, nie trzeba wypełniać wielu dokumentów, a potem bez końca czekać na odpowiedź.

Co zrobić, by dostać pożyczkę online?

By otrzymać środki z tytułu pożyczki online, a więc kredyt bez zdolności kredytowej, wystarczy przygotować dowód osobisty i numer konta, a także mieć w zasięgu ręki telefon komórkowy. Najpierw należy wypełnić krótki wniosek, w którym określi się kwotę i czas, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze. W tym momencie poznamy koszta związane z pożyczką i będziemy musieli dokonać potwierdzenia danych przez aplikację lub przelew jednego grosza.

Po analizie i zatwierdzeniu wniosku firma przyśle e-maila lub wiadomość sms z prośbą potwierdzenie wniosku i dokończenie procesu. Proste, prawda? I co ważne, szybkie bowiem pożyczkę można mieć na koncie nawet w 15 minut.

Obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, ponieważ nie tylko nie posiadasz zdolności kredytowej, ale też Twoimi długami zajmuje się komornik? Nic straconego, kredyt bez zdolności kredytowej, a w dodatku z komornikiem jest osiągalny.

Niektóre firmy pożyczkowe mają propozycję dla takich osób. Na czym ona polega? Proponują pożyczki, ale wymagają żyranta. Daje to danej firmie pewność, że nawet jeśli pożyczkobiorca zaniecha spłacania zobowiązania, to żyrant będzie zmuszony je regulować.

 

 

fot. mat. sponsora