Jaki model materaca kupić w Zamościu?

Materace w Zamościu marki Hilding Anders cieszą się pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Producent materacy, poprzez starannie dobrane komponenty, stworzył kolekcje materacy Hilding oraz Curem. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Hilding Anders daje nam wieloletnią gwarancję na swoje produkty – do 15 lat. Pełen profesjonalizm wynika z doświadczenia w branży. Firma istnieje na rynku od 1939 roku.

Reklamy

Materace sprężynowe w Zamościu – zalety

Materace sprężynowe w Zamościu marki Hilding Anders to produkty podzielone na 7 stref o różnym stopniu twardości. Dają one nam wsparcie na całej długości ciała. Materace są zbudowane z licznych sprężynek. Każda sprężynka umieszczona jest w osobnej kieszeni. Sprężyny te pracują cicho i niezależnie od siebie. Spanie na materacach kieszeniowych jest znacznie wygodniejsze i zdrowsze niż na starych materacach sprężynowych, gdzie sprężyny miały znacznie większą średnicę oraz były połączone razem. Materace takie nie dawały odpowiedniego oparcia. Zapadały się pod użytkownikiem oraz wokół niego, pogarszając jakość jego snu, a także komfort osoby leżącej obok. Sięgając po materace kieszeniowe marki Hilding, nie musimy obawiać się, że taka sytuacja będzie miała miejsce. Materace sprężynowe tj. Hilding Tango i Hilding Zorba nadają się także idealnie dla par. Materace kieszeniowe oprócz sprężyn zawierają dodatkowe komponenty tj. wysokelastyczne pianki o różnym stopniu twardości, mata kokosowa czy też warstwa Sizalu. Dzięki temu mamy większy wybór pod względem stopnia twardości.

Materace piankowe w Zamościu – zalety

Materace piankowe w Zamościu marki Hilding to produkty spersonalizowane. Różnego rodzaju pianki połączone ze sobą warstwowo w odpowiedni sposób tworzą liczne modele materacy, które spełnią oczekiwania osób o zupełnie różnych upodobaniach oraz potrzebach. Wszystkie komponenty umożliwiają dobrą wentylację. Ma to ogromne znaczenie dla higieny snu. Materace piankowe są podzielone na 7 stref twardości. Dodatkowo pianki o różnym stopniu twardości gwarantują właściwą ergonomię snu. Wszystkie użyte komponenty są bezpieczne dla zdrowia. Warto zwrócić uwagę na właściwości dwóch pianek. Są to:

  • termoelastyczna pianka Visco – miękka pianka, która posiada właściwości grzejące i poprawia krążenie. Strona materaca z pianką Visco idealnie nadaje się na zimowe noce. Metrace z termoelastyczną pianką Visco tj. Hilding Salsa oraz Hilding Rumba odgrywają ogromną rolę w profilaktyce oraz leczeniu odleżyn. To także idealne materace dla osób cierpiących na reumatyzm. Posiadają one status wyrobu medycznego w klasie I;
  • termoregulująca, lekko chłodząca pianka FloFom – pianka otula ciało, pozwalając na dogłębną regenerację mięśni. Materace z pianką FloFom to idealne materace na letnie, gorące noce. Zapewniają one właściwą higienę snu. Świetnie nadają się dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Piankę FloFom znajdziemy np. w dwustronnym materacu na lato oraz zimę Hilding Conga oraz w nawierzchniowym materacu Hilding Tenor.

Zalety materacy sprężynowych oraz piankowych marki Hilding są doskonałym dowodem na to, że producent materacy z kolekcji Hilding oraz Curem, a także niezwykle wygodnych łóżek, przywiązuje ogromną wagę do ergonomii oraz higieny snu.

Dobry materac na bolące plecy – Zamość

Dobry materac na bolące plecy to twardy materac, który da nam wsparcie na całej długości. W kolekcji materacy Hilding znajdziemy specjalne materace ortopedyczne posiadające status wyrobu medycznego. Są to materace Hilding Pasodoble, Hilding Makarena oraz Hilding Fandango. Produkty te przeszły szereg restrykcyjnych badań. Są to elastyczne materace sprężynowe. Zmiana pozycji oraz wstawanie z materacy kieszeniowych nie przysparza nam większych trudności. Przy bolących plecach mogłoby to mieć miejsce na zbyt miękkich materacach piankowych. Produkty te posiadają dodatkowo różne warstwy z następujących komponentów: termoelastyczna pianka Visco, lateks, filc, kokos, naturalne włókna z agawy. Osoby mające problemy z kręgosłupem mają więc dużą możliwość wyboru odpowiedniego materaca.

Kupując materac w Zamościu, powinniśmy postawić na jakość oraz na ergonomię i higienę snu. Dobry materac to zdrowy i spokojny sen umożliwiający nam aktywne i szczęśliwe życie.

(tekst, wideo i fot. mat. partnera)