Jakie atrakcje na wesele w 2021 roku?

Atrakcji na wesele jest naprawdę sporo. Są one dostosowane zarówno do wieku weselnych gości oraz do ich preferencji. Nie wynajmiemy przecież atrakcji dla dzieci, skoro nie będzie na nim najmłodszych uczestników weselnych zabaw. Z kolei jeśli goście weselni piją głównie alkohole wysoko procentowe, a nikt nie pije piwa, to nie wynajmiemy beer baru. Reasumując atrakcji jest wiele, ale trzeba je dopasować do naszych gości.

Reklamy

Fotobudka – wciąż nie wychodzi z mody

Fotobubka stała się już zdecydowanym must have na polskich weselach. O ile fotograf robi zdjęcia, kamerzysta kameruje całe wesele, to fotobudka pozwala na coś więcej. Na pamiątki. Pamiątki dla pary młodej oraz gości weselnych. Co ciekawe, maszyna cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Dlatego warto pomyśleć nad “animatorem” do obsługi fotobudki, który będzie pilnował dzieci. Taki animator również zachęci innych gości do zostawienia po sobie śladu oraz poinstruuje starszych uczestników.

Warto zwrócić uwagę na czas wynajęcia tej maszyny. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę ilość gości oraz czy będą również inne atrakcje. Jeżeli na Twoim weselu ma być dostępna cała masa atrakcji, to warto rozplanować je na poszczególne godziny i wynająć fotobudke na mniejszą ilość godzin. Pamiętaj jednak o znacznym zakomunikowaniu o tym uczestnikom wesela.

Pytanie co wybrać? Zwróć uwagę na samą budowę fotobudki czy fotolustra. Fotolustro, magiczne lustro oraz inne odmiany lustra w którym widzimy siebie w trakcie robienia zdjęcia dają nam możliwość na podpisanie się, co następnie wydrukuję się wraz z naszym zdjęciem. Natomiast tradycyjne budki nie mają już tej możliwości. Równie fajną opcją jest nadmuchany lub rozstawiony parawan, który oddziela osoby robiące sobie zdjęcia od innych uczestników wesela, dzięki czemu jest swobodniej. Większość firm oferujących fotobudki posiada w swojej ofercie księge gości do której goście mogą się wpisać oraz wkleić swoje zdjęcia.

­

Barmix – barman 24 godziny na dobę!

Barmix to bardzo dobra alternatywa dla tak zwanych drink barów na wesele. Przede wszystkim to co jest ważne to cena. Automatyczny barman jest nawet trzy razy tańszy od tradycyjnych barmanów. Jednak nie to jest najważniejsze. Ważna jest sama atrakcja, bo maszyna robi nie lada wrażenie. Co ważne barmix też samoobsługowy, dzięki temu kolejki są ograniczone do minimum. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie, kiedy zastanawiamy się czy nad alkoholem na wesele. Automat posiada, aż osiem różnych menu. Od drinków na samej wódce, aż po drinki z whisky, ginem, rumem, a nawet tequilą. Zazwyczaj do zestawu otrzymujemy soki, syropy, kostkarkę oraz różne dekoracje. Koszty obsługi również są sprowadzone do minimum. Barmixa można zostawić i nie potrzeba do niego żadnej pomocy. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to dolać składniki, co zajmuje maksymalnie 5 minut na około 5 godzin. Co ciekawe urządzenie często jest wynajmowane nawet na dwa dni, dzięki czemu zabawa z drinkami trwa nawet na poprawinach. To właśnie na poprawinach Barmix robi spore wrażenie. Wiele osób nie ma sił na picie wysoko procentowych alkoholi, więc drinki są bardzo dobrą alternatywą Jest to również bardzo korzystnie cenowo, ponieważ jeden drink to koszt od 1,5zł do 3,5zł. Cena wynajmu urządzenia zaczyna się od 1300zł. Barmix to atrakcja weselna , która podbije 2021 rok.

­

Lody Tajskie – azjatyckie specjały

Lody tajskie to niezwykle ciekawa atrakcja, która na pewno będzie popularna w 2021 roku. Jest to dość świeża atrakcja, która nie zdążyła specjalnie zadebiutować w 2020 roku z powodu pandemii podobnie jak Barmix. Jest tutaj kilka opcji do wyboru. Lody nie muszą być tylko na mleku i śmietanie! Są też wersje bez laktozy, bez soi oraz wegańskie. Ceny zaczynają się średnio od 1000 złotych w zależności od wybranej opcji. Wszystko zależy od ilości godzin, bądź ilości porcji. Para młoda może również wybrać smaki, posypki oraz wszystkie składniki tajskich lodów. Warto tutaj uzgodnić z gośćmi czy nie maja alergii na niektóre smaki. Nie chcemy przecież, aby ktoś z uczestników dostał ciężkiej alergii.

­

Suchy Lód (Ciężki dym) – perfekcyjny taniec

A nawet i taniec w chmurach. Ta atrakcja posiada wiele nazw. W każdym razie to właśnie w tej magicznej chmurze młoda para tańczy swój pierwszy taniec. Co ważne to fakt, że ten dym jest bezwonny oraz nie zostawia żadnych śladów. Jest on bezpieczny dla zdrowia gości. Jednak koniecznością jest wyłączenie klimatyzacji na czas działania maszyny, gdyż jeśli będzie włączona to eksperyment chemiczny się nie uda. Należy również przypilnować najmłodszych uczestników, ponieważ taniec w chmurze, to dla nich istny raj. Nie chcemy przecież, aby z naszego wymarzonego tańca zrodziło się pogo. Dlatego warto również pomyśleć o obsłudze tego sprzętu, a nie obsługiwać go sememu, bo również może się to zakończyć fiaskiem. Jak maszyna przedstawia się cenowo? Wszystko zależy od tego jaki sprzęt wybierzemy. Te najtańsze zaczynają się nawet od 300zł za samo wypożyczenie, bez osoby przeszkolonej, a opcja z osobą oraz odpowiednim sprzętem od 500zł. Ciężki dym możemy również spotakć w pakietach z innymi atrakcjami, np. z Barmixem lub fotobudką.

­

Napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM etc…

Nie ma co ukrywać, że trochę tego jest. Od napisów po angielsku, po napisy w naszym ojczystym języku. Są też różne wersje wyglądu. Napis może być podświetlany białymi lampkami, a może zmieniać swój kolor. Od wykonanych z drewna, po plastikowe. Są nawet różne czcionki. Podsumowując jest tego masa i robi się przy tym zdjęcia, aczkolwiek jest to bardzo przyjemna i niedroga atrakcja weselna.

­

(tekst i fot. mat. partnera)