Jakie okulary wybrać? Sprawdź przegląd trendów 2019

Wybierając okulary korekcyjne warto udać się do dobrego salonu optycznego, w którym specjaliści zbadają Twoją ostrość widzenia i dobiorą odpowiednie moce oraz dopasują szkła do Twoich indywidualnych potrzeb. Obsługa salonu na pewno doradzi Ci oprawę, ale warto zrobić rekonesans przed wizytą u optyka, by wiedzieć co jest modne.

Reklamy

 

Zobacz przegląd trendów na bazie kolekcji popularnych marek RayBan i Vogue przygotowany przez specjalistów z salonu optycznego Okularium.

 

OKRĄGŁE

Okulary o kształcie okrągłym tzw. lenonki inspirowane modą lat 60, to zdecydowany hit. Idealne dla kobiet, które lubią się wyróżniać i chętnie tworzą nowoczesne, zapadające w pamięć stylizacje. Oprawki tego typu są bardzo delikatne, dzięki czemu stanowią atrakcyjny dodatek i nie przytłaczają urody.

 

CZARNO-ZŁOTE KOTY

Okulary o „kocim” kształcie w bardzo modnym zestawieniu kolorystycznym czerni i złota, to idealne uzupełnienie stylu klasycznego i eleganckiego.


ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

Ciekawą tendencją jest łączenie w oprawie różnych materiałów np. metalu z tworzywem. 

Okulary dzięki takiemu połączeniu zyskują unikalny charakter i styl.


 

PRZEZROCZYSTOŚCI

 

Modnym akcentem w oprawkach jest połączenie koloru z przezroczystymi elementami.


 

Tylko teraz w salonie optycznych Okularium w Hrubieszowie otrzymasz 100zł rabatu na oprawy marki RayBan i 50zł na oprawy Vogue.

Sprawdź szczegóły promocji na http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Do zobaczenia w Okularium w Hrubieszowie.

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31 Hrubieszów

tel. (84) 618 31 92

 

(tekst i fot. mat. sponsora)