Jarek Lackowski – Nasza Miłość

Teledysk urodzonego w Hrubieszowie Jarka Lackowskiego, lidera chełmskiej grupy Ricco.

Reklamy

Jarosław Lackowski

ur. 2 kwietnia 1977r. w Hrubieszowie.

Reklamy

Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem właściwie od początku szkoły podstawowej zaczynając od gry na akordeonie potem doszły instrumenty klawiszowe i gitara.

Ukończyłem społeczne ognisko muzyczne w Chełmie w klasie fortepianu.

Mniej więcej od 1992 roku w wieku 15 lat wraz ze starszymi od siebie kolegami stworzyliśmy pierwszy swój zespół muzyczny, gdzie początkowo grałem na instrumentach klawiszowych, natomiast w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych założyłem własną kapelę pod nazwą RICCO. Głównym celem zespołu były występy w klubach oraz na imprezach okolicznościowych, a także występy plenerowe, które cieszą się do dziś powodzeniem.

Ponadto ukończyłem technikum Mechaniczne w Hrubieszowie, a także wiele razy występowałem w tym mieście, co spowodowało, że mam tam wielu znajomych i przyjaciół.

Od ponad pięciu lat mieszkam w Chełmie i często udzielam się charytatywnie.

Mam na swoim koncie płytę z kolędami nagraną w 2011 roku wraz z zaproszonymi gośćmi, z której dochód został przeznaczony na Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. Księdza Kazimierza Malinowskiego w Chełmie.

Biorę udział w koncertach charytatywnych wspólnie z Mariuszem Materą i Dariuszem Tokarzewskim z grupy VOX na rzecz osób niepełnosprawnych oraz osób, które pomocy potrzebują.

Obecnie pracuję nad nagraniem swojej solowej płyty której zapowiedzią jest teledysk do piosenki „Moja miłość” (sł. i muz. J. Lackowski).

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego odbioru.