26 września 2023

Jedynka: Nie pal przy mnie, proszę…

W dniu 30.05.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie odbył się apel podsumowujący program „Nie pal przy mnie, proszę…” , zorganizowany w ramach „Światowego dnia bez papierosa”.

Reklamy

 

Program „ Nie pal przy mnie, proszę…”  był realizowany w II półroczu roku szkolnego 2017/2018 wśród uczniów klas trzecich i miał na celu  utrwalanie prawidłowych postaw prozdrowotnych i prospołecznych.

W ramach programu odbyły się zajęcia edukacyjne, prowadzone przez pedagoga szkolnego oraz warsztaty profilaktyczne. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym.

Reklamy

 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsca: Hanna Nosko z kl. 3a oraz Weronika Wysocka z kl. 3d

Reklamy

II miejsca: Oliwia Kisielewicz z kl. 3b oraz Aleksandra Rząd z kl. 3d

III miejsca: Wiktoria Romańczuk z kl. 3a oraz Nina Ochyra z kl. 3c

Wyróżnienia otrzymali: Jakub Karpiuk, Natalia Bałbustyn i Maja Kostecka z kl. 3c, Patryk Bień,  Barbara Kłodzińska i Martyna Drzygało z kl. 3b, Martyna Błaszczyńska z kl. 3a oraz Gabriela Frąc z kl. 3d.

 

Apel dla uczestników programu „Nie pal przy mnie, proszę…” był nie tylko okazją do wręczenia nagród ale także do prezentacji klasowych w postaci wierszy i piosenek o tematyce zdrowia i bezpieczeństwa, które przygotowane zostały pod kierunkiem wychowawców klas trzecich: p. Małgorzaty Serafin, p. Małgorzaty Fedorczuk, p. Moniki Korneluk oraz p. Renaty Paczały. Organizatorem apelu i  konkursu była p. Marta Kuczyńska. Prace oceniła komisja w składzie: p. Dorota Orłowska, p. Barbara Mielniczuk, p. Aneta Rycerz, p. Ilona Winogrodzka, p. Sylwia Wojak.

 

źródło i fot. SP nr 1