Jesienny spacer po Warszawie…

HrubieszówWarszawa

Reklamy

Ucztą dla ducha (z niebywałą dawką humoru) okazał się wieczorny spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego (Teatr BAJKA), w którym doskonałą grą popisali się: Anna Oberc, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Jakub Przebindowski.

***

10 października pracownicy Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie relaksowali się, spacerując po Warszawie. Ucztą dla ducha (z niebywałą dawką humoru) okazał się wieczorny spektakl Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego (Teatr BAJKA), w którym doskonałą grą popisali się: Anna Oberc, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Jakub Przebindowski. Sprawdziły się słowa promujące komedię, w której: brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na wiek, płeć czy… doświadczenie.

Wcześniej nauczyciele zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, które przyciąga nowoczesnym spojrzeniem na historię Polski, wycisza wiarygodnością losów tysięcy ludzi doświadczonych tragedią okupacji, uczy pokory wobec przeszłości i każe walczyć o godną przyszłość ze świadomością, że wolność jest w nas.

Pasja przewodnika i refleksyjny nastrój nakazały odwiedzić Cmentarz na Powązkach. W popołudniowym, jesiennym słońcu pomniki pamięci wyglądały dostojniej niż kiedykolwiek…

Spacer zakończył odpoczynek przy dobrej kawie i w miłym towarzystwie (bez rozmów o pracy ;).

Potem był już tylko spektakl…

***

tekst i foto
ZS nr 2 w Hrubieszowie

_________________________________________________

Zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009