Kamil Możeluk Burmistrzem Miasta Hrubieszowa

Dzięki wygranej licytacji podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kamil Możeluk został na jeden dzień Burmistrzem Miasta Hrubieszowa.

Reklamy

 

13 lutego obowiązki Burmistrza Miasta Hrubieszowa objął Kamil Możeluk – zwycięzca charytatywnej aukcji „Samorząd bez focha – zostań Burmistrzem na 1 dzień”, która odbyła się w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pan Kamil wylicytował jednodniowe stanowisko Burmistrza za kwotę 3 000 zł, tym samym wspierając WOŚP w trakcie tegorocznego finału akcji.

Dzień Burmistrza rozpoczął się o 9.00 od przejęcia gabinetu i odebrania aktu jednodniowej, symbolicznej władzy z rąk Burmistrza Miasta Hrubieszowa Marty Majewskiej. Po obowiązkowej „urzędniczej” kawie, „nowy” Burmistrz zwołał naradę z Zastępcą Burmistrza Pawłem Wojciechowskim, Sekretarz Miasta Moniką Podolak i Skarbnik Haliną Kuranc.

Po naradzie Pan Kamil, jak przystało na nowego włodarza, dokonał inspekcji wydziałów Urzędu Miasta. Udał się też do Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie przeprowadził oględziny terenu, na którym powstanie kryta pływalnia i spotkał się z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Hrubieszowie Anną Nają.

Po wizycie w Dwójce przyszedł czas na odwiedziny w Hrubieszowskim Domu Kultury i rozmowę z Dyrektor Emilią Feliksiak. Burmistrz sprawdził też, jak przebiegają ferie w Domu Kultury i zwiedził placówkę. W napiętym harmonogramie znalazło się również spotkanie z Hrubieszowską Radą Seniorów.

W przerwie od obowiązków służbowych dwoje Burmistrzów – Kamil Możeluk i Marta Majewska – udali się na pizzę. Wspólny posiłek nie był jednak końcem pracowitego dnia. O godzinie 18:00 w Hrubieszowskim Dom Kultury Burmistrz Kamil Możeluk spełnił swój ostatni „burmistrzowski” obowiązek – otworzył koncert charytatywny dedykowany Elence Drączkowskiej.

 

Poniżej krótki filmik Hrubieszow.TV o „przejęciu władzy” w ratuszu.

 

źródło: UM Hrubieszów

wideo: facebook.com / hrubieszow.tv

fot. UM Hrubieszów, lubiehrubie.pl