Kampania bezpłatnego badania wzroku oraz zwrot za stare okulary! Akcja przedłużona!

Wzrok to jeden z naszych podstawowych zmysłów i nie ma wątpliwości, że należy o niego dbać! Dlatego specjaliści z polskiej sieci salonów optycznych Okularium, proponują mieszkańcom Hrubieszowa i okolic możliwość bezpłatnego badania wad wzroku! Dodatkowo salon optyczny Okularium oferuje niezwykłą promocję – za zwrot starych okularów otrzymasz nowe oprawy za 50% ceny!

Reklamy

Materiał reklamowy


W grudniu każdy mieszkaniec Hrubieszowa i okolic, będzie mógł zbadać swój wzrok u jednego z wyspecjalizowanych optometrystów. Badanie obejmuje badanie wad wzroku i przeprowadzane jest bardzo szczegółowo z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i rożnego rodzaju testów. Każdy będzie mógł skorzystać również z niezwykłej promocji – 50% RABATU ZA ZWROT STARYCH OKULARÓW. Oznacza to, że przynosząc jakiekolwiek stare okulary, otrzymamy rabat 50% na oprawę, do wyboru z ponad 1000 sztuk! Miejsca, w których będzie można się zbadać oraz skorzystać z promocji to istniejący od kilku lat salon Okularium przy ul. Narutowicza 31. Oprócz profesjonalnej załogi oraz doświadczonych dyplomowanych specjalistów i lekarzy firma, która posiada obecnie 28 salonów optycznych w Polsce chwali się najwyższą jakością polecanych produktów, indywidualnym pomiarami i doborem soczewek okularowych pod klienta, a także dożywotnim bezpłatnym serwisem raz długą gwarancją.

Na badanie można przyjść bezpośrednio lub umówić się telefonicznie pod numerem 84 618 31 92.

Marka „Okularium” istnieje na rynku optycznym od ponad 20 lat. Firma Optyka Oxys jest właścicielem największej sieci salonów optyczno – okulistycznych w Polsce z polskim kapitałem. W każdym sklepie dostępnych jest od 500 do 1300 sztuk oprawek okularowych w bardzo zróżnicowanych cenach, fasonach i kolorach, co pozwala spełnić oczekiwania bardzo szerokiej rzeszy klientów. „Okularium” to także własna marka okularów, z których najbardziej rozpoznawalną jest marka „Oxys”. Firma jest również wyłącznym dystrybutorem w Polsce włoskich i szwedzkich marek takich jak: Cotton Club, Olivier Studio, Clark, „DR.Zipe”, „Bliz”, a także „Bjorn Borg” oraz „Peak Performance”.

Okulary produkowane przez „Okularium” wykonywane są przy użyciu szkieł dwóch wiodących producentów: szkieł ogólnoświatowej firmy HOYA produkowanych w Polsce oraz Jeleniogórskich Zakładów Optycznych.

Szczegóły promocji w salonie optycznym.

W imieniu właścicieli i załogi salonów gorąco zapraszamy.