Każdy mieszkaniec Hrubieszowa może zyskać i to nawet podwójnie! Okularium zaprasza – nowa promocja „Ile lat, tyle zniżki”!

W salonach optycznych Okularium rozpoczęła się nowa kampania promocyjna. Tym razem jest to promocja, z której może skorzystać każdy mieszkaniec naszego miasta – „Ile lat, tyle zniżki”. Co to dla nas oznacza?

Reklamy

 

Od pracowników salonu optycznego Okularium w Hrubieszowie uzyskaliśmy informacje o akcji. Każdy, kto teraz zdecyduje się na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych, ma szansę otrzymać zniżkę na ten zakup wynoszącą tyle złotych, ile ma lat. Rabat ten udzielony może być na oprawę okularową, na szkła okularowe lub nawet na oba te elementy jednocześnie!

Oferta dotyczy zakupu okularów korekcyjnych za minimum 418 zł. Przykładowo, mając 58 lat, na zakupie okularów możesz zaoszczędzić 58 zł lub aż 116 zł! Taka oferta naprawdę zachęca do odwiedzenia salonu optycznego Okularium w naszym mieście i skorzystania z promocji.. Pamiętaj, że o wszystkich szczegółach promocji poinformuje Cię zawsze miły i uśmiechnięty zespół Doradców Klienta z polskiej sieci salonów optycznych Okularium!

Przypominamy także o nadal trwającej wyprzedaży opraw korekcyjnych. Część modeli nadal jest objętych ofertą -50% od ceny na metce. Asortyment cały czas się zmniejsza, więc nie czekaj, tylko już dziś odwiedź swój salon optyczny Okularium, zapisz się bezpłatne badanie wzroku w gabinecie optometrycznym i wybierz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb, portfela i…. wieku!

 

 

W imieniu załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów            

Tel. (84) 618 31 92  

 

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 

fot. mat. sponsora