KIBIC UNII – nowa gazetka dla kibiców

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Redakcja www.mksunia.futbolowlo.pl przy współpracy z portalem www.LubieHrubie.pl przygotowała dla kibiców – nową stadionową gazetkę informacyjną. „KIBIC UNII”, bo taki tytuł nosi gazetka, będzie dostępna już w niedzielę, kiedy hrubieszowska Unia podejmować będzie na swoim stadionie Płomień/Spartan Nieledew.

Gazetkę otrzymacie gratisowo do każdego zakupionego biletu na mecz. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z nowym wydawnictwem. „KIBIC UNII” powstał z naszej własnej inicjatywy, sami ją finansujemy i sami ją redagujemy. Wkładamy w to całe nasze serce i całą pasję do tego klubu, mamy nadzieję, że przypadnie Wam kibicom do gustu oraz spełni Wasze oczekiwania.

Reklamy

Zapewne niektórzy kibice pamiętają, jak jeszcze parę lat temu „Gazetkę Kibica” redagował Kazimierz Małyska. Jako zagorzali fani postanowiliśmy przywrócić gazetkę na hrubieszowskim stadionie. Będzie ukazywać się przed każdym spotkaniem Unii w Hrubieszowie. Nowy tytuł, nowa szata graficzna i przede wszystkim zbiór ważnych informacji, które będą przydatne każdemu kibicowi Unii Hrubieszów.

W pierwszym numerze znajdziecie m. in.: zapowiedź meczu Unii z Płomieniem, relację ze spotkania Omega – Unia, solidną porcję statystyk, aktualną tabelę oraz prezentację drużyny seniorów Unii na sezon 2009/2010.

opracował – Józek

***

Hrubieszow LubieHrubie 2009