Kino HDK zaprasza

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Planeta 51
Planet 51 (Hiszpania,Wielka Brytania, 2009)
Animacja

Projekcje w dniach 19 marca 2010 (piątek) o godz. 16:00 oraz 21 marca 2010 (niedziela) o godz.13:00

Reklamy

Reżyseria: Jorge Blanco, Javier Abad, Marcos Martínez
Scenariusz: Joe Stillman

Czas trwania – 90 min.
Bilety w cenie 12 zł – sprzedaż na godzinę przed seansem

Obsada:
Maciej Stuhr – Lem (polski dubbing)
Piotr Adamczyk – Chuck (polski dubbing)
Magdalena Różczka – Neera (polski dubbing)
Jarosław Boberek – Skiff (polski dubbing)
Adam Ferency – Generał Grawl (polski dubbing)

Treść:
Nowy film twórców „Shreka”. Typowi mieszkańcy planety mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji.
16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem „NASA”. Gdy sterujący nim Kapitan Russ Baker opuszcza swój statek, aby triumfalnie wbić w nieodkrytą dotąd ziemię amerykańską flagę zauważa … kilkoro wgapionych w siebie otwartych ze zdziwienia oczu. Spanikowany bierze nogi za pas i znajduje schronienie w planetarium, w którym pracuje Lem.
Po początkowej fazie wzajemnej nieufności między bohaterami stopniowo zaczyna kiełkować przyjaźń. Teraz Lem, wraz z pomocą życzliwych lecz niezbyt bystrych przyjaciół, musi nie tylko ukryć swojego ziemskiego przyjaciela przed ścigającym go wojskiem, ale także pomóc mu jak najszybciej wrócić na przejęty przez władze planety statek. (film.onet.pl)