Kino Plenerowe: Casanova po przejściach

Przed nam już ostatni w tym roku pokaz filmowy zaplanowany w ramach Kina Plenerowego 2018. W piątek 31.08.2018r. zapraszamy Państwa na film w którym Woody Allen gra jedną z głównych ról.

Reklamy

 

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niekorzystnej pogody pokaz odbędzie się w budynku HDK. Bez względu na miejsce projekcji pokazy zawsze są bezpłatne.

 

***

Reklamy

 

31.08.2018 – Casanova po przejściach (reżyseria: John Turturro; Pierwszoplanowa rola męska: Woody Allen)

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

 

START godz. 21:00 – plac przed HDK (w przypadku niekorzystnej pogody – budynek HDK)

Film dedykowany jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

Więcej informacji na stronie www.kupbilethdk.pl

 

Zapraszamy serdecznie.

 

źródło: HDK, wideo: Youtube.com