Kino Plenerowe: Poznasz przystojnego bruneta

W najbliższy piątek 3 sierpnia zapraszamy na kolejny pokaz filmu Woody’ego Allena w ramach Kina Plenerowego 2018.

Reklamy

 

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niekorzystnej pogody pokaz odbędzie się w budynku HDK. Bez względu na miejsce projekcji pokazy zawsze są bezpłatne.

 

***

 

Kino Plenerowe

03.08.2018 – Poznasz przystojnego bruneta

Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii („Vicky Cristina Barcelona”) i arcyzabawnym powrocie do Nowego Jorku („Co nas kręci, co nas podnieca”), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn!

Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts, nominowana do Oscara za „21 gramów”) podkochuje się w przystojnym szefie Gregu (Antonio Banderas), jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally (Josh Brolin), który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa (Freida Pinto). Tymczasem spragniony mocnych wrażeń ojciec Sally (Anthony Hopkins) odnajdzie drugą młodość u boku nieprzyzwoicie uroczej call girl (Lucy Punch). W tej błyskotliwej grze z przekornym losem, każde z namiętnych kochanków przekona się, że to właśnie miłość pozwala oszukać przeznaczenie.

 

***

 

Terminarz kina plenerowego:

03.08.2018 – Poznasz przystojnego bruneta

17.08.2018 – Śmietanka towarzyska

31.08.2018 – Casanova po przejściach

 

START godz. 21:00 – plac przed HDK (w przypadku niekorzystnej pogody – budynek HDK)

Wszystkie filmy dedykowane są dla widów powyżej 15 roku życia.

Więcej informacji na stronie www.kupbilethdk.pl

 

Zapraszamy serdecznie.