Kino Plon: Zapowiedzi na maj 2017

Przedstawiamy tytuły filmów, które działające przy Hrubieszowskim Domu Kultury Kino Plon wyświetlać będzie w maju 2017 roku.

Reklamy

 

Internetowa rezerwacja i sprzedaż biletów na stronie www.kupbilethdk.pl

 

Munio: Strażnik Księżyca

Gatunek: Animacja, Przygodowy.

Czas: 85 min.

od lat: B/O

 

„Munio: Strażnik księżyca” przenosi widzów do mitycznej krainy, w której zgodnie z pradawnymi wierzeniami słońcem i księżycem sterują specjalnie do tego powołani strażnicy; to wyłącznie dzięki ich pieczołowitej pracy ciała niebieskie pojawiają się i znikają na niebie z taką płynnością i w całkowitej harmonii. Gdyby coś kiedyś poszło nie tak, świat mógłby przestać istnieć. Wizja takiej katastrofy pojawia się, gdy na strażnika księżyca – z pozoru przypadkowo – wybrany zostanie nie szkolony do tego zadania Leeyoon (w polskiej wersji językowej – Leon), tylko zupełnie nieprzygotowany i – wydawać by się mogło – nieporadny Munio. Jak się jednak okazuje, to, co na początku wydawało się tylko niefortunnym zbiegiem okoliczności, od początku było częścią z góry ustalonego planu.

 

***

 

Małżeńskie porachunki

Gatunek: Komedia kryminalna

czas trwania: 90 min.

od lat:  15

 

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

 

***

 

Dzieciak rządzi

gatunek: Animacja/Komedia

czas trwania: 97 min.

od lat:  B/O

 

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

 

*** 

 

Wybawienie

gatunek:  Dramat/Kryminał/Thriller

czas trwania: 112min.

od lat:  15

 

Detektyw Carl i jego pomocnik Assad z Departamentu Q nie raz już udowodnili, że nie ma czegoś takiego jak sprawy, których nie da się rozwiązać. W ich ręce trafia zamknięta w butelce tajemnicza wiadomość. Tekst liczy sobie 8 lat, a całość napisana jest dziecięcym pismem przy pomocy ludzkiej krwi. Carl i Assad trafiają na trop grupy religijnych fanatyków, którzy nigdy nie zgłosili zaginięć swoich podopiecznych. Detektywi rozpoczynają śmiertelnie niebezpieczną grę z psychopatycznym mordercą, który wystawi wiarę bogobojnych rodziców na najwyższą próbę.

 

***

 

Bikini Blue

gatunek: Dramat

czas trwania: 90 min.

od lat:  15

 

Anglia, Manchester. Koniec II wojny światowej. Skoro świat oszalał, czemu my nie możemy? Na chwilę zapomnieć o tym co było, oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości i jak niczym nieskrępowani nastolatkowie całować się na plaży? I tak nic nie jest takie, jakie się wydaje. Nie ma jednej prawdy, a być może jedynym sposobem na powrót do normalnego życia jest szaleństwo?

 

***

 

Ostatnia klątwa

gatunek: Horror

czas trwania : 95 min.

od lat: 15

 

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego skazania i odwrócić klątwę.

 

***

 

Riko prawie bocian

gatunek: Animacja

czas trwania : 85 min.

od lat: B/O

 

Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco.

 

***

 

Szybcy i wściekli 8

gatunek: Akcja

czas trwania : 136 min.

od lat: 12

 

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

 

***

 

Rezerwacja i sprzedaż www.kupbilethdk.pl

Rezerwacje niewykupione 30 min. przed rozpoczęciem seansu są anulowane automatycznie.

Kasa kina w czwartki i piątki czynna jest od godz. 15:00, soboty i niedziele godzinę przed pierwszym seansem.

 

Ceny biletów:

Film 2D ulgowy 12 zł., normalny 14 zł.

Film 3D ulgowy 14 zł., normalny 16 zł.

 

Karta Dużej Rodziny:

Film 2D ulgowy 10 zł., normalny 12 zł.

Film 3D ulgowy 12 zł., normalny 14 zł.

 

Do oglądania filmów w projekcji 3D niezbędne są okulary, które można zakupić w kasie Kina PLON.

Okulary do oglądania filmów w projekcji 3D – Cena 4 zł

Kino PLON zastrzega sobie możliwość zmiany w repertuarze, terminach, godzinach i formatach filmów.