Kino Plon zaprasza: Trolle 2, Nigdy, rzadko, czasami, zawsze, Na rauszu

W tym tygodniu Kino Plon zaprasza na projekcje filmów: Trolle 2, Nigdy, rzadko, czasami, zawsze, Na rauszu.

Reklamy

Repertuar Kina PLON od 18 do 20 lutego 2021 r

­

Trolle 2 { 2D, Dubbing, 90 min, B/O}

18.02.2021 czwartek godz. 16:00

19.02.2021 piątek godz. 16:00

20.02.2021 sobota godz. 14:00

­

Trolle 2

2D DUBBING

gatunek: animowany

czas trwania: 90 min.

od lat: B/O

Poppy i Mruk z przyjaciółmi wyruszają w wielką podróż, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkałe przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagraża całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszają w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

Dla fanów bajki „Trolle 2” przewidziane niespodzianki. Podczas każdego seansu tej bajki rozlosowane zostanie:

– 10 przypinek

– zestaw gadżetów HDK

– plakat

Zapraszamy do rezerwacji biletów.

­


Nigdy, rzadko, czasami, zawsze { 2D, Napisy, 101 min, +15}

18.02.2021 czwartek godz. 18:00

19.02.2021 piątek godz. 18:00

20.02.2021 sobota godz. 16:00

­

Nigdy, rzadko, czasami, zawsze

2D Napisy

gatunek: Dramat

czas trwania: 101 min.

od lat: +15

Licealistka z niewielkiego miasteczka zachodzi w niechcianą ciążę. Wraz z przyjaciółką ruszają do Nowego Jorku, by poszukać pomocy.

Film nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Festiwalu w Berlinie.

Bohaterką filmu jest Autumn (Sidney Flanigan), która zaszła w nieplanowaną ciążę. Nastoletnia dziewczyna postanawia przerwać ciążę w klinice oddalonej od swojego miejsca zamieszkania. Autumn nie ma wsparcia rodziny, boi się. Wyprawa do kliniki staje się dla niej bardzo silnym przeżyciem. Dziewczyna nie potrafi poradzić sobie z bólem emocjonalnym związanym z jej trudną sytuacją.

­


Na rauszu { 2D, Napisy, 115 min, +15}

20.02.2021 sobota godz. 18:00

­

Na rauszu

2D Napisy

gatunek: Dramat

czas trwania: 115 min.

od lat: +15

Czwórka nauczycieli pracujących w gimnazjum testuje alkoholową metodę, która ma polepszyć jakość ich życia.

Thomas Vinterberg nazywa swój najnowszy film – przebój festiwali w Cannes, Toronto i San Sebastián – pochwałą życia, a nie picia. Tylko czy umiemy jeszcze przeżywać stany upojenia bez procentów? W postać głównego bohatera, Martina, wcielił się z godną podziwu wrażliwością, charyzmą i empatią Mads Mikkelsen – i jest to bez wątpienia jeden z najlepszych występów w jego karierze. Martin to nauczyciel historii, mąż i ojciec dwojga dzieci, a przede wszystkim mężczyzna na skraju załamania nerwowego. Jedynym lekarstwem na kryzys wieku średniego, wypalenie zawodowe i problemy w związku staje się dla niego alkohol. Bierze bowiem udział w kumpelskim eksperymencie – czterej nauczyciele sprawdzają na sobie teorię, że człowiek jakoby urodził się z niedostatkiem alkoholu w organizmie, który stale trzeba uzupełniać. I tym sposobem klasyczny psychologiczny dramat płynnie przechodzi w komedię, która zatacza się nieuchronnie w stronę tragicznego kaca. W tym koktajlu smutku, śmiechu i nostalgii za utraconą joie de vivre najmniej chodzi jednak o pijaństwo, a najbardziej o bliskość, której mężczyźni nie umieją wziąć ani dać, więc jej unikają – jakby była bezalkoholowym Kamikadze.

(HDK)


Zobacz też:

W Walentynki hrubieszowscy policjanci promowali bezpieczną jazdę i rozdawali odblaski

W Walentynki hrubieszowscy policjanci promowali bezpieczną jazdę i rozdawali odblaski


LubieHrubie na Twitterze