Klocki Mini Waffle od Marioinex – poznaj bohaterów przygód Twojego dziecka

Kreatywna zabawka to dobry pomysł na prezent z każdej okazji i bez okazji. Jeśli chcesz taką podarować swojemu dziecku, koniecznie musisz poznać Klocki Mini Waffle od Marioinex. To mnóstwo ciekawych zestawów, które pozwalają maluchom kształtować swoją wyobraźnię.

W każdym zestawie od Mini Waffle od Marioinex, oprócz klocków, znajdują się figurki. To bohaterowie, z którymi Twoje dziecko może przeżywać kolejne ekscytujące przygody.

Każdy zestaw to kolejni bohaterowie

Wśród klocków Mini Waffle od Marioinex znajduje się wiele zestawów. Wśród nich są też nowości. Do tej pory na rynku pojawiły się takie zestawy jak: City Shop, Food Truck, City House, City Port, Air Show i City Street. W każdym z nich znajdują się inni bohaterowie. Każdy z nich ma swoją historię.

W zestawie Mini Waffle City Shop Twoje dziecko znajdzie dwóch bohaterów – Sprzedawcę Rona i Klientkę Laurę. Ron jest młodym sklepikarzem, dlatego też nie radzi sobie jeszcze ze wszystkim. Jak zareaguje na to Laura, która chodzi do sklepu codziennie i do tej pory nie miała na zakupach jeszcze żadnych problemów?

W zestawie Mini Waffle Food Truck Twoja pociecha znajdzie z kolei Szefa kuchni Franko i Pływaczkę Monię. Franko ma prawdziwy talent. Doceniają go wszyscy, którzy mają okazję posmakować jego kuchni. Czy przygotowywane przez niego specjały będą smakowały też prawdziwej gwieździe sportu? Monia jest wymagająca, więc wszystko może się zdarzyć.

Każdy z nich ma mnóstwo pasji

Klocki Mini Waffle od Marioinex zawierają w sobie bohaterów, którzy mają mnóstwo ciekawych zajęć i pasji. Przykładem są bohaterowie Mini Waffle City House – Botanik Tim oraz Architekt Kate. Dzięki swojej pracy Tim może łączyć przyjemne z pożytecznym – uwielbia prace ogrodowe i wie o nich wszystko. Kate projektując wnętrza również może się realizować. Razem tworzą zgrany team!

Zgranym teamem okazuje się być także Pilotka Emilia i Kierowca Bill – bohaterzy jednego z najnowszych zestawów od Marioinex – Mini Waffle Air Show. Chcąc dzielić się swoją pasją, Emilia pragnie stworzyć w miasteczku prawdziwy pokaz. Bill jej w tym pomoże wykorzystując swoje zdolności organizatorskie.

Duże zestawy to aż czterech nowych bohaterów!

W największych zestawach klocków od Marioinex znajduje się nie dwóch, a aż czterech bohaterów. Możesz podarować swojemu dziecku zestaw Mini Waffle City Street, w którym znajdzie Ekspedientkę Mary, Złodziejaszka Krisa, Policjanta Jacka i sąsiadkę Wandę. Kris to prawdziwy rozrabiaka. Czy to właśnie Mary będzie jego następną ofiarą?

Równie ciekawe przygody czekają na Twoją pociechę z zestawem Mini Waffle City Port. Znajdują się w nim Poszukiwacz przygód Nico, Łobuziara Lu, Kapitan statku Jan i Dźwigowy Tom. Jaka historia przytrafi im się tym razem? Jakim ciekawym pomysłem zaskoczy tym razem wszystkich Lu? Wszystko to pozostaje w gestii wyobraźni Twojego malucha.

więcej na stronie Marioinex.pl

­

(tekst i fot. mat. partnera)