25 września 2023

Kodeks Reklamowy dla Śródmieścia Hrubieszowa

Opracowany został hrubieszowski „Kodeks Reklamowy”. Jest to poradnik dobrych praktyk oraz zbiór informacji przeznaczony dla właścicieli i najemców lokali, którzy posiadają, bądź chcą umieścić szyldy sklepowe, tablice i urządzenia reklamowe na elewacjach budynków w części Śródmieścia Hrubieszowa.

Reklamy

Na stronie Urzędu Miasta Hrubieszów czytamy:

Głównym celem Kodeksu Reklamowego jest poprawa estetyki oraz uporządkowanie przestrzeni publicznej w naszym mieście. Obecny chaos reklamowy, który często niekorzystnie wpływa na wizerunek Hrubieszowa, może zostać skutecznie rozwiązany dzięki nowym wytycznym i standardom.

Reklamy

Kodeks Reklamowy stanowi cenny przewodnik dla przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie promować swoje usługi i produkty, jednocześnie szanując estetykę otoczenia. Zawarte w nim zasady pomogą właścicielom i najemcom lokali dokonać świadomego wyboru form i sposobów umieszczania reklam, które harmonijnie wpiszą się w charakter architektoniczny Śródmieścia.

Dzięki nowemu „Kodeksowi Reklamowemu”, Hrubieszów staje się przykładem miasta, które dba o harmonię między reklamami a otoczeniem, przyczyniając się do poprawy wizerunku i atrakcyjności naszej przestrzeni publicznej.

Reklamy

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z Kodeksem Reklamowym oraz do wdrożenia jego zaleceń w celu tworzenia piękniejszego i bardziej uporządkowanego Śródmieścia Hrubieszowa.

Kodeks Reklamowy do pobrania →

źródło, grafika: UM Hrubieszów


Hrubieszów: Europa na ludowo [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Europa na ludowo [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →