Kolejny rok, kiedy to zalewany wodą jest cały blok…

… nr 17 na ul. Kruczej!

Reklamy

Od kilkunastu lat nasz blok nr 17 jako jedyny zalewany jest systematycznie wodą: piwnice, suszarnie i wózkownie płyną niczym upragnione od dawna jezioro…

Gniją nam tutaj zgromadzone przedmioty, a wszystko to poprzez niechlujstwo Hrubieszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Kto projektując, a raczej realizując projekt studzienek burzowych nie dopełnił swoich obowiązków i od wielu lat męczymy się ze skutkami nieco większego deszczu?

Reklamy

Pomimo wielu interwencji mieszkańców do dziś nic nie zostało zrobione w tej kwestii. Zmieniający się prezesi spółdzielni HSM nie reagują właściwie na ten problem zgłaszany przez nas wielokrotnie. Czyżby czekają chwilę, kiedy nasza cierpliwość skończy się ???

Nie trzeba czekać na powódź, wystarczy jedynie nieco większy deszcz i problem pojawia się natychmiast. A przecież jako lokatorzy niemalże w 100% wywiązujemy się z obowiązków czynszowych, ale czy powinniśmy ?

Zgodnie z przysłowiem: Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! Może należy przestać płacić czynsz i reakcja wtedy będzie natychmiastowa ! Mógłbym pisać jeszcze wiele mniej miłych i cenzuralnych słów, ale zostawię do przemyślenia zdjęcia załączone poniżej.

Zapewniamy jako mieszkańcy bloku 17 przy ulicy Kruczej – Zarząd HSM, a szczególnie prezesa Pana Teterycza odpowiedzialnego za tę kwestię, że na tym sprawa ta nie skończy się.

Może wreszcie wystarczy nam brudu, smrodu, pleśni i innych z tym związanych przyjemności?

Reasumując, dziś tj. 2006.08.11 o godzinie 22.55 woda zgromadzona w naszych piwnicach sięgała w niektórych miejscach 42 cm !!!!, co widać na kilku poniższych zdjęciach!!!

M@M

zobacz zdjęcia >>