Komputer zamiast doradcy – wybierz kredyt online

Pożyczanie pieniędzy w ramach kredytu kojarzy Ci się z wielogodzinnymi wizytami w banku i wcześniejszymi konsultacjami z doradcą, bez którego nie sposób pojąć finansowych zawiłości. Obalmy stereotypy! Obecnie wystarczy bowiem dostęp do Internetu – na komputerze lub urządzeniu mobilnym – ponieważ żeby zdobyć potrzebną gotówkę, nie musisz nawet się ruszać z domu. Poznaj zalety wybierania kredytów i wnioskowanie o nie online.

Reklamy

 

Porównuj, żeby nie stracić

Każdy kredyt dla młodych małżeństw na kredytowo.org, zarówno samochodowy, jak i gotówkowy, ma swoje indywidualne cechy, różni się od innych. Poszczególne banki starają się konkurować nie tylko pod względem wysokości oprocentowania, ale również zakresem liczby rat i samych kwot pożyczki, zmniejszaniem formalności, przyspieszaniem procedur czy specjalnymi promocjami. Właśnie dlatego nie opłaca się wybierać banku na chybił-trafił, na przykład po zobaczeniu reklamy czy przeczytaniu jednego pochlebnego komentarza w Internecie. W Sieci znajdziesz przecież znacznie więcej wartościowych informacji!

Kredyt gotówkowy czy samochodowy możesz porównać bez żadnego problemu na własną rękę, nie potrzebujesz do tego doradcy. Wystarczy znalezienie aktualnego rankingu lub profesjonalnej porównywarki, żeby się przyjrzeć czytelnemu zestawieniu liczb oraz innych danych. Wbrew pozorom trwa to dosłownie chwilę. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu ani nawet wstawania z fotela, a jedynie dostęp do komputera, laptopa albo smartfona. Zaletą samodzielnego porównania kredytów, pożyczek, ubezpieczeń czy lokat jest też to, że wykonasz je w dowolnym momencie, nawet środku nocy, gdy dopiero masz chwilę bez obowiązków. Po prostu poświęć wyborowi odpowiednią ilość czasu, decydując się na najkorzystniejszą (czyli często najtańszą) ofertę.

 

Wnioskuj i otrzymuj kredyt bez wychodzenia z domu

Jak wspomnieliśmy, ranking kredytów samochodowych kredytowo.org umożliwia wybór odpowiedniego banku bez konieczności wychodzenia z domu czy kontaktowania się z wykwalifikowanym doradcą. Ale czy wiesz, że również o sam kredyt możesz wnioskować, nie opuszczając mieszkania? Sprawdź, co oferują w tym zakresie wybrane banki. Być może wystarczy aplikacja mobilna, w innym przypadku zalogowanie się na stronie internetowej.

Przez Internet ustalasz parametry kredytu, załączasz niezbędne dokumenty do weryfikacji (im mniej formalności, tym wygodniej dla Ciebie), a następnie czekasz na podjęcie decyzji. Przy dobrych wiatrach możesz otrzymać gotówkę jeszcze tego samego dnia. Kredyt wzięty online oszczędza Ci wysiadywania w kolejkach czy dostosowywania się do godzin pracy doradcy oraz siedziby banku. Wszystko załatwiasz w swoim tempie, oszczędzając pieniądze. Proste? Jak najbardziej!

 

(tekst i fot. mat. sponsora)